Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP-val kapcsolatban egy kis...

PHP-val kapcsolatban egy kis segítség. (? )

Figyelt kérdés

Csináltam egy ilyet:

<p>Ez egy <br><a href="/">SZÖVEG</a></p>

és ugye ha rákattintok nem csinál semmit, mert ugye úgy csináltam meg (xD). Azt szeretném megcsinálni, hogy ha ráhúzom az egeret, akkor hozzon ki egy szöveget az egér alatt egy kis dobozba, és ha lehúzod róla akkor el is tűnjön. Na ez hogy nézne ki PHP kódba?


2014. aug. 8. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

<p>Ez egy <br><a href="/" title='Magyarázat'>SZÖVEG</a></p>


De mi köze ennek a PHP-hoz?

2014. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ez nem az egész. csak a <a href -et akartam bemásolni, de véletlenül arrébb húztam az egeret..

(ráhúzom a "SZÖVEG"-re az egeret, és kiírjon valamit.)

2014. aug. 8. 14:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs másikat néztem. HTML :D
2014. aug. 8. 14:11
 4/10 A kérdező kommentje:
és utólag: köszi :)
2014. aug. 8. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Öööö, ez css, js, jquery kérdés.
2014. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak simán azt akarod, hogy kiírja, hogy sajtosszendvics, mint útmutató, akkor elég a title attribútum is. (title="sajtosszendvics")
2014. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem akarja egyedire designolni a buborékot ez se nem CSS, se nem JS, de pláne nem jQuery kérdés. Mint látszik, sima HTML attribútummal megoldható volt a problémája.
2014. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

<?php

echo '<p>Ez egy <br><a href="/" title="Magyarázat...">SZÖVEG</a></p> ';

?>

2014. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elsőre mindjárt a saját gondolkodásmódommal dolgoztam, miszerint szó szerint veszem, amit a kérdező ír. Másodszorra rájöttem, hogy nem a célját írta le, hanem megpróbált valamit fantáziálni, hogy mi is kéne neki. Ebből rájöttem, hogy valóba mi kéne neki, utána írtam a title-t... ;D
2014. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és igen a kérdés meg lett oldva az első válasszal. :)
2014. aug. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!