Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tanulhatom meg a css, php...

Hol tanulhatom meg a css, php programozási nyelvet?

Figyelt kérdés
Még elég kezdő vok css-el és html-el tudok egy nagyon alap html-t irni. Nos én szeretném kicsit jobbat irni. Konkrétan a php-val beléptető és kiléptető rendszert, regisztrációs ürlapot írni, css-el menüt készíteni, oldalt formázni. Ti mit ejánlottok??

2014. aug. 5. 21:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja a keresőt kihagytam, itt arrra ondolok hogy egy oldalon belül kerrresen a cuccokra.
2014. aug. 5. 21:53
 2/10 Drone007 ***** válasza:
100%

Az "elég kezdő css és html tudás" szinttől a "php beléptető rendszert és keresőt írok" szintig elég sok év választ el.


Távol álljon tőlem, hogy lebeszéljelek a dologról, de a html és css alkalmazásszintű alapjai nélkül még csak a php közelébe se menj.

A php-t pedig ne a beléptető rendszer írásával kezd el tanulni.


Ez az egész kb olyan, mint egy szakács tanuló, aki már csinált húslevest, meg rántottát, szeretne egy tízfogásos esküvői menüt készíteni.


Idővel menni fog, csak ne sajnáld a tanulást.


Itt nagyjából mindent megtalálsz amire szükséged lesz:

[link]

Persze ez még kevés, de az induláshoz jó.

2014. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Codeacademy.com


Ha dedósnak találod, akkor w3schools is jó pl.

2014. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja igen elfelejtettem odairni hogy html-el már kb fél éve foglalkozok css-el kezdtem nem rég foglalkozni
2014. aug. 5. 22:22
 5/10 A kérdező kommentje:
de am köszi a válaszokat ^~^
2014. aug. 5. 22:23
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az "elég kezdő css és html tudás" szinttől a "php beléptető rendszert és keresőt írok" szintig elég sok év választ el. "

Ez azért nem igaz, engem fél év sem választott el.

Ugyanakkor a kérdező mondatalkotásait figyelembe véve mégis csak igaz.

2014. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

> Az "elég kezdő css és html tudás" szinttől a "php beléptető rendszert és keresőt írok" szintig elég sok év választ el.


Vicces ilyet olvasni. Ha valaki intenzívebben foglalkozik a témával, otthon, egyedül, a harmadik napon simán összerakhat egy login rendszert ha már megvannak a HTML alapok.

2014. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nono, maximum összemásolgathat.

Gyakorlatban a 3. napon még azt sem fogja tudni, mi az az array, vagy, hogy mire való a while. Egy statikus oldal felépítéséhez is idő kellhet, persze, ha te 72 órára gondoltál, akkor nem szóltam.

2014. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt a srác elé jól elmagyarázza az alapokat, igaz regisztrációt, de lehet belöle mazsolászgatni.

[link]

2014. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok pro, de ide nem csak php-ra, hanem minimum mysql-re lenne szükséged.
2014. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!