Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Elkezdtem készíteni egy...

Elkezdtem készíteni egy blogot, de sajnos sehogy sem tudok Chatboxot rátenni. Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Elolvastam már pár oldalt, de így sem sikerült megcsinálnom. Valaki elmagyarázná nekem, hogyan kell megcsinálni, lépésről, lépésre? (Az oldal amúgy blogspot.com .)
2010. jan. 5. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A chat boxnak már akkor sem volt értelme mikor kitalálták. Szerintem felesleges ilyesmivel bajlódnod.
2010. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

katt a Blogger ikonra és add a blogodhoz (vagy a html kódot illeszd be egy oldaldobozba


[link]

válasz hátteret, méretet és GET CODE

2010. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyan, képekben:

[link]

2010. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2010. jan. 5. 17:31
 5/6 anonim válasza:
cbox.ws
2010. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hello! először regisztrálj be ide: [link] (join now!) ezzel az oldallal lehet csináni egy kis chatboxot. Ha beregeltél, akkor jelentkezz be, és menj a "Code Generator" itt beállíthatod a chatbox tulajdonságait, majd katt a generate code-ra. Kapsz egy jó hosszú html kódot, amit be kell illesztened a blogspotos oldaladba. (elrendezés-modul hozzáadás-HTML/JavaScript) oda bemásolod a kódot amit az előbb generáltál, és helyérerakod az oldalnak. Nagyjából ennyi
2011. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!