Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen blogot ajánlotok, ahol...

Milyen blogot ajánlotok, ahol az alábbiakat meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

1:több lap kéne, mármint van pl körmök, képek, idézetek ezeken belül pedig az oldallécen alcímek, cikkek( idezetek:vidam, szomoru; kepek:teli, nyari) ezt melyik blogon lehet megtenni?

2:üzenőfal az egyik oldallécen, ehhez milyen HTLMicsoda kell

3:több fajta sablon van

Tehát milyen blogkészítő oldalakat javasoltok? :)



2014. jún. 19. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést: szüksége van az emberiségnek egy milliomodik idézetes/képes/műkörmös összetákolt sablonoldalra?

HTLMicsoda, az, persze...

G.

2014. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem...Ám mielőtt válaszoltál, elolvashattad volna a kérdést! "pl körmök..." pl=például: példa szó jelentését remélem tudod. Egy szóval sem mondtam hogy erről szólna a blog. Nézd, megértelek, fogalmazhattam volna egyértelműbben, de ha már benéztèl és volt fáradságod elolvasni a kérdést válaszolhattál volna rendesen is. Ami a másikat illeti: nem lehet mindenki olyan számtech genius amilyen te vagy, ugyebár. Szép napot! :D
2014. jún. 19. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed, hogy a kérdésem nem illik a Te készülő blogodra, akkor ki vagyok én, hogy az utadba álljak?

blogger.com

blog.hu

Válassz! A második talán egyszerűbb, de kevésbé testre szabható.

G.

2014. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Azért megy az a zöld pacsi...
2014. jún. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!