Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok,...

Milyen telefont ajánlotok, ami tudja az alábbiakat?

Figyelt kérdés
nagy felbontású kapacatív érintőkijelző , jó kamera szép videókat csinál ,wifi(tudjak wifin youtube.ot nézni ez nagyon fontos) és viszi az xvid divx videókat amiket letöltök. keret 55eft
2010. dec. 3. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Uhh, az 55k kicsit vékony, ha új kell és független.


ZTE Blade például belefér, mindent tud, amit leírtál, csak a ZTE nem egy nagy márka és a fényképezője sem nagy cucc.

Vagy a Nokia C6... De az meg rezisztív. Nehéz feladat. :S

2010. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vagrand válasza:
Valóban nem nagy összeg az 55 ruppó, de sajnos ennyit ér a pénzünk. Én azt tanácsolom ha jó telefont akarsz, akkor előfizetéssel vegyél egy samsung galaxy s-t. Ha jól emlékszem a T-mobilnál 28 ezer forint befizetéssel már hozzájutsz.
2010. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg LG Optimus még belefér, de az is rezisztív, viszont azt írják róla, hogy annyira jó az érzékenysége, azt hitték kapacitív. :)


Bár ami minden igényednek megfelelne, az tényleg a Galaxy S, HTC felsőbbkategóriása, vagy Nokia N8.

2010. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én leginkább lg arena-ra gondoltam mer az tetszik is nemúgy mint a többi meg nekem nem fontos az android. Nemis tudnám kihasználni.
2010. dec. 3. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Nem mai gyerek, de kétségtelen, hogy az a legjobb, ha nem akarsz okostelefont. Mármint olyat, amin van operációs rendszer, nem zárt, mint az Arena.
2010. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!