Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerinted kik lehettek azok a...

Szerinted kik lehettek azok a botcsinálta webfejlesztők, akik a Jófogás.hu apróhirdetési portált ennyire elrontották?

Figyelt kérdés

Úgy megbántam, hogy regisztráltam ott, mint a kutya, amely kilencet kölykedzett.

Oké, hogy ingyenes, de olcsó húsnak ennyire híg legyen a leve?

Kezdjük azzal, hogy:

1. Ha 3 három hónap után lejár a hirdetésed, értesítést kapsz, blla-bla, hogy esetleg újítsd meg. Ez is okés, de ha mondjuk 20 hirdetésed jár le azon a napon (ez könnyen előfordulhat akkor, ha például könyveket hirdetsz), akkor 20 értesítőt kapsz, és külön-külön tudod megújítani a hirdetéseidet. Az OLX.hu ezt szépen megoldotta, az aznap lejárt hirdetések egy kattintással megújíthatók.

2. Egy másik dolog, amit az OLX.hu szépen megoldott, de a Jófogás.hu erre (sem) volt képes: a hirdetési lapok dinamikussága. Mindjárt elmagyarázom: tegyük fel, hogy feladsz 20 hirdetést (szintén könyvek), telefonszámmal. Nos, a normális az lenne, hogy a telefonszámot a profillapon adja meg az ember, és esetleg az egyes hirdetéseknél állíthatja be, hogy megjelenjen-e vagy sem. A Jófogásnál, ha egy hirdetésnél megadtad a telefonszámot, onnan vésővel-kalapáccsal is csak nehezen tudod kiszedni. Mikor van erre szükség? Például, ha szeretnéd, hogy a telefonszámod megjelenjen a hirdetéseid alatt, mellett, amíg belföldön vagy, de külföldi tartózkodás esetén (pl. arra a két hétre, amíg elmentél nyaralni), nem szeretnéd – a magas roaming-díjak miatt, pl. – megjelentetni a telefonszámod. Nos, egy normális programozó – mint említettem – ezt úgy oldja meg, hogy a felhasználó csak a profillapján megadja vagy nem adja meg a telefonszámát, és a hirdetései dinamikusan onnan jelenítik meg vagy sem. Ennyi!

Én, őszintén szólva, a Jófogás.hu programozóját visszaküldeném a suliba, és egyben minimum 4 évre eltiltanám a szakma gyakorlásától.



2014. jún. 19. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Azzal tisztában vagy hogy általában a programozó és az ötletgazda nem uyganaz a személy?


Egyébként egyiket sem kötelező használni, én például jól megvagyok mindkettő nélkül. De te miért nem használod akkor csak az OLX-et?

2014. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
ugyanaz*
2014. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Ezt megírod nekik e-mailben és vagy tesznek valamit, vagy nem.

Azzal, hogy idejössz panaszkodni sajnos semmi nem változik.

G.

2014. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 karesz01 ***** válasza:
83%

"Úgy megbántam, hogy regisztráltam ott, mint a kutya, amely kilencet kölykedzett."

A profilod beállítás menüben a fiók törlése gombot szabadon és őnként lehet használni !!!

Hansználd a jövőben a OLX oldalat .


Amennyiben ilyen írányú igényed van az oldalal szemben használd a (kapcsolat) gombot a jófogás oldalon és jelezd feléjük .

Hogy tudják , min kéne fejleszteniük ahhoz , hogy még jobbá tegyék az oldalukat .


Nem kéne lehordani itt az Jófogás oldalat mert esetleg negatív reklám miatt a kérdésedet törölhetik az oldalról ha valaki bejelenti .


"Én, őszintén szólva, a Jófogás.hu programozóját visszaküldeném a suliba, és egyben minimum 4 évre eltiltanám a szakma gyakorlásától."

Csinálj te egy bemutató teszt oldalt és mutasd be nekik , ne csak dumálj a levegőbe , hanem lépj a tettek mezejére .


Ennyi!

2014. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

1. Mindkét problémád koncepcióbeli és nem programozásbeli. Funkcióját ellátja az oldal, de bizonyos egyéni felhasználói esetekben kellemetlenségeket okoz - ez minden projektnél előfordul.

2. Nem értem minek itt nyafogni. Tessék használni akkor a neked jobban tetsző szolgáltatást; vagy kulturáltan JAVASOLNI a jofogas.hu fejlesztőinek.

2014. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Reklam az Olx-nek?:)
2014. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Baradlay tanár úr!

Nem a programozók hibája.

Ne itt sírj.

Mi a szarnak használod, ha nem tetszik? Netalántán úgy gondolod, hogy ha teneked megvan belőle a hasznod, akkor nem mész el, de azért fikázod az oldalt? Kapcsolat gomb, és majd megoldják.

Én pedig minimum 4 évre eltiltanálak téged a nettől.

2014. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Akkor már miért nem írnak egy alkalmazást, ami beállítástól függően figyeli a feladó telefonjának a gps koordinátáit, és ha úgy van beÁllítva, akkor földrajzi elhelyezkedéstől függően jeleníti meg a telefonszámot... Vagy esetleg nem? Mert ha erre nem gondoltál, én tuti visszaküldenélek az iskolába, és eltiltanálak 4 évre a programozástól.
2014. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Kedves #8-as válaszoló (vagy a kedves kérdező alregje?)!


"Akkor már miért nem írnak egy alkalmazást, ami beállítástól függően figyeli a feladó telefonjának a gps koordinátáit"

Például:

- mert nem csak telóról adnak fel hirdetést

- nincs mindenkinek okostelefonja

- adatvédelmi okokból: nem mindenki szereti, ha egy szolgáltatás tudja, hogy hol vagy


"Mert ha erre nem gondoltál, én tuti visszaküldenélek az iskolába, és eltiltanálak 4 évre a programozástól."

Még egyszer kihangsúlyozom: a kérdező által felvetett "problémák" egyéniek, és nem programozástechnikaiak hanem koncepcióbeliek - ezt nem a programozó "vétette".


Nem mellesleg neked is javaslom: ne itt nyavalyogj, hanem vedd fel a kapcsolatot a jofogas.hu-val: [link]

és KONSTRUKTÍV HANGNEMBEN tegyél javaslatot az oldal jobbá tételének érdekében.

2014. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Ezt ironikusan címeztem a kérdezőnek. ;)
2014. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!