Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan/Mivel készitsek jó blogot?

Hogyan/Mivel készitsek jó blogot?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni tőletek, mert szeretnék egy blogot csinálni, de mivel ilyen téren nem vagyok még jártas remélem tudtok segiteni, hogy mivel tudok egyszerűen de szépen megcsinálni egy blogot. Válaszaitokat köszönöm.
2014. máj. 26. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jó blog nem a formától jó hanem a tartalomtól. Ha az megvan, akkor akár fekete alapon fehér is lehet, és hívhatod minimalnak. :)
2014. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ötletem van hozzá bőven mivel fotózni és rajzolni is jól tudok, több versenyen is voltam és ezt szivesen megmutatnám másoknak is csak nem tudom melyik a legjobb blogkészitő.
2014. máj. 26. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a blogger.com-ot ajánlom, és nem vagyok vele egyedül.
2014. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2014. máj. 27. 06:50
 5/9 Német_Tibor ***** válasza:
+1 a blogger.com-ra
2014. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PHP de kóder! ***** válasza:
az ujjaiddal
2014. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyira humoros vagy komolyan csoda , hogy nem fedeztek fel még.
2014. máj. 29. 07:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Tény hogy a válasza tökéletesen pontos volt. Bár egyben teljességgel hasznavehetetlen is. Elmehetne politikusnak. :)
2014. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én egy CMS rendszert ajánlok pl a WordPress amit letöltesz és felraksz egy webtárhelyre pl atw.hu és telepíted és már kész is. ha nem akarsz ilyenekkel bajlódni akkor blogger.com


ha segítség kell nyugodtan írj

2014. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!