Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsek ilyen blogot?

Hogyan készítsek ilyen blogot?

Figyelt kérdés

Szeretnék blogot készíteni.Olyat amihez az olvasók hozzá is szólhatnak és ingyen van...Mert már kettőt is csináltam csak mindig az utolsó pillanatban derült ki,hogy vagy nem lehet hozzá szólást írni és chatet indítani a blogon. Vagy küldeni kell x-összegért egy aktiváló sms-t.

Küldenétek nekem blogkészítő oldalakat..Egyébként ha egy Weboldalt,weblapot tudnék készíteni ilyen feltételek mellet az is jó lenne!!!!A Segítséget előre is köszönöm...



2012. okt. 17. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan program amivel pár kattintással blog oldalt szerkesztesz magadnak.... tanulj meg php-t programozni, és akkor notepaddal is tudsz csinálni ilyen oldalt.
2012. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj meg egy ingyenes tárhelyre drupal-t felrakni, ahhoz vannak modulok amik tudhatják azt ami neked kell
2012. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

blog.hu


hozzászólások alapból vannak, a chat-et is meg lehet valahogy oldani.

2012. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! végül blogger.hu-ra regiztem és nagyon tetszik :)
2012. okt. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!