Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan állítsam be a JCH_optim...

Hogyan állítsam be a JCH_optimez-ot a Joomla 3-ban?

Figyelt kérdés

A JCH optimize mindent nagyon jól megcsinál magában, nem is eszi az apachomat annyira mintha mod pagespeed-et használnék, de

elvileg a sorrendben a jch_optimize nak kellene lennie a LEGUTOLSÓNAK.


Ha oda rakom, akkor meg nem jelennek meg az adsense hirdetések az oldalon.



Na akkor hogy soroljam a joomla-ban?


Joomla 3.3

jch_optimize 4.0.1

A hirdetéseket behuzza a loadposition, cikkekben van így {loadposition adsense1} stb.


valamint két custom html modulban oldal bannerben az adsense kód.


hogyan tudnám kihagyni a jch_optimize-ból, hogy a adsense-t ne bántsa?



#Joomla #jch_optimize
2014. máj. 23. 06:15
 1/4 joomlacms ***** válasza:
Célszerű lenne olyan tömörítő bővítményt használnod, amelyben paraméterezhető, hogy melyik bővítményeket hagyja figyelmen kívül, pl. RokBooster ( [link]
2014. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elvileg ebben is lehet, és összehasonlítva a pagespeed-del, kevesebb CPU-t zabál.


Nem tudom hogy zárjam ki (exclude) a hirdetéseket.


Jbetolot és a JCH_optimize-t ismertem csak. Megnézem ezt is.

2014. máj. 27. 10:13
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerinted lehet párhuzamosan használni ezzel?


[link]


Gantry sablont használok,szóval a rocket theme csapat kiegészítője jól hangzik, csak nem biztos, hogy mindent megold, amit a jch.

2014. máj. 27. 10:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Feltettem, kikapcsoltam a JCH-t, tesztelem.


1. Vajon bekavar, hogy a pagespeed modul is fut az Apache-on vele párhuzamosan?


Mármint legenerálja a pagespeed is a maga combined .js és.css fájlját és azt veszi át a rokbooster.


2. Cache időnek mennyit érdemes beállítani, ha nem változnak a cikkek tartalma?


Alapból 60perc ami igen kevésnek tűnik, de nem láttam, hogy mennyi a maximum amit megadhatok.

2014. máj. 27. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!