Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen programot ajánlanátok...

Milyen programot ajánlanátok wampserver helyett?

Figyelt kérdés
Feltettem a gépemre a windows 8-at és nem működik vele a wampserver. Próbáltam kideríteni a problémát, de nem sikerült megoldani (nem fut a háttérben a skype, módosítottam néhány fájlt is, de nem jó). Ha esetleg tudna valaki megoldást a problémára azt megköszönném! Illetve milyen más program létezik, ami képes php-t és mysql-t (phpmyadmint) kezelni?

2014. ápr. 15. 20:56
 1/5 Tengor ***** válasza:
100%

A wamp egy programcsomag. Az XAMPP hasonló, érdemes kipróbálni.

Egyébként persze külön-külön is felpakolhatod a programokat és beállíthatod őket.

2014. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz! ;)
2014. ápr. 15. 21:01
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült telepíteni, de az induláskor az alábbi üzenetet írja ki: Error: MySQL shutdown unexpectedly.This may be due to a blocked port, missing dependencies, improper privileges, a crash, or a shutdown by another method. Press the Logs button to view error logs and check the Windows Event Viewer for more clues If you need more help, copy and post this entire log window on the forums.

Valamennyire értem, de pontosan mit kell csinálnom?

2014. ápr. 15. 21:27
 4/5 Tengor ***** válasza:
Le kell kapcsolni azt a szolgáltatást, ami azon a porton ül, amin a MySQL is.
2014. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Sikerült! :D
2014. ápr. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!