Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tumblr-en hogy lehet zenét...

Tumblr-en hogy lehet zenét rakni a blog alá?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 13:52
 1/7 Ramcíí. válasza:

[link]

tumblr-en customize->Edit HTML-> és alulra beilleszted, ha kiválasztotad a zenéket a playerbe

2014. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen az kész de elakadtam azon a link szaron.. h valami kódot kell beírni.. [link] nekem ez jött ki hol találom a kódot?
2014. ápr. 11. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Rámész a linkre amit küldtek. -> Choose Skin opciónál kiválasztod milyen kinézetet szeretnél -> Edit Playlist opciónál Song title-hez beírod a címet, a másikba a linket beilleszted. -> Configure Setting-nél be tudod állítani a hangerőt, stb. Done -> És kiad egy hosszú kódot, azt másolod be a Costumize -> Edit themes -> legaljára.
2014. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kedves 3-as lécci segíts nekem is a costumize-t hol találom meg? Előre is köszi. :)
2014. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Tumblr főoldalán (Dashboard) jobb oldalt. ^^
2014. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, a 3-as vagyok, nem hozta be nekem a képet legelőször. Szóval az a kód kell, amit ott kiadott. A bekeretezett részben lévő hosszabb kódot kimásolod, Tumblr-on rámész a Costumize-ra, Edit html, és a legaljára beilleszted. :)
2014. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3-as köszönöm az eddigieket és, hogy türelmed is van hozzánk , de még mindig nincsen a zene lista a blogon. Ha tudnál segíteni azt nagyon megköszönném.
2014. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!