Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla vagy wordpress?

Joomla vagy wordpress?

Figyelt kérdés
melyik a jobb? (nem arra vagyok kíváncsi hogy mindkettő szar, hanem hogy ha választani kell, akkor melyik legyen inkább)
2014. ápr. 3. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A Joomla kicsit útvesztőnek tűnik, olyan telepakolt, rendetlen izé, főleg a Wordresshez képest. És mivel a WP népszerűbb, aligha lesz olyan gond, hogy nincs plugin valamire. Plugint fejleszteni is egész barátságos hozzá állítólag, én még nem csináltam. Karcsúbb is, ami akkor előny, ha nagyon végesek az erőforrások.
2014. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 joomlacms ***** válasza:
Nem érdemes pálcát törni a két rendszer között, mivel mind két rendszer hasonló tudású. Én a helyedben azt választanám, amelynek kezelhetősége a te számodra egyszerűbb. Továbbá azt is érdemes felmérni, hogy mire szeretnéd használni. Például webáruház, vagy komplexebb közösségi oldal létrehozásánál, jobb választást lehet a Joomla!, még hagyományos tartalomkezelés, vagy blogolás esetén én a Wordpresst használnám. Természetesen mind két rendszeren vannak alternatívák, az összes funkcióra.
2014. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!