Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha egy CSS-t fájlból akarok...

Ha egy CSS-t fájlból akarok behívni, akkor azt hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Egy weboldalt csinálok, egyelőre fejlesztés alatt van, még domain nélkül. Szóval a weboldal minden összetevőjét a gépről kéne futtatnom, így pl. az oldal CSS fájljait is. Tehát az kéne, hogy a <link type="text/css"; rel="stylesheet"; href="IDE MI KELL, HA PL. A D MEGHAJTÓ WEB MAPPÁJÁBAN VAN?"
2014. márc. 25. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
A főkérdést szörnyen fogalmaztam meg. Valami olyat akartam kérdezni, hogy "Ha a css file forrása a gépemen van, mit írjak be hrefhez?"
2014. márc. 25. 21:06
 2/6 Tengor ***** válasza:
Relatív útvonalat adj meg. Ha a CSS egy mappában lesz a webfájlokkal, akkor csak simán a CSS fájl nevét.
2014. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi.

Még egy kérdés a fél órán belül: hogyan tudok php kóddal egy txt fileba menteni ugyanabba a mappába? Js is jó nekem.

Nem cookie-nak kéne lennie, mert direkt az kéne, hogy egy txt fileba mentse, enterekkel tagolva. Ill. crtl+f-ekkel.

2014. márc. 25. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
file_put_contents pls
2014. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*pl
2014. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok, kösz
2014. márc. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!