Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan oldjam ezt meg HTML-ben?

Hogyan oldjam ezt meg HTML-ben?

Figyelt kérdés
Van egy adott lap HTML-ben, le akarom tiltani a jobb gombot, de mivel vannak zenék az oldalon azt anélkül nem lehet letölteni, mert nekem pl a QuickTime elkezdi egyből játszani, másnak meg a WMP, ha bal gombbal rákattintok, szal be tudom valahogy állítani, hogy csak simán letöltse ne játssza le semmi vagy rakjam külön frame-be? Vagy hogy?
2009. dec. 9. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
De minek tiltod le a jobbklikket? Megnézem az oldal forráskódját vagy a Firefox buggal rámegyek és letöltöm a kódjaid írmagját is. Felesleges problémákat gerjesztesz magadnak, te kis időmilliomos.
2009. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
firebug.
2009. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban, kedves Watson, valóban. Elfogalmaztam azt jól.
2009. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!