Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webnode - tényleg olyan jó,...

KovaccsBela kérdése:

Webnode - tényleg olyan jó, mint amilyennek látszik?

Figyelt kérdés
Van egy kertészeti vállalkozásom, annak akarok egy honlapot csinálni. A www.webnode.hu oldalon elég jó feltételeket találtam (amire nekem kell arra elég), plusz megnéztem néhány honlapot és úgy látom jók a sablonjaik. Mik az előnyei-hátrányai?

2014. jan. 28. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Leírja az oldal, mi a hátránya:

pl

"Egyszerű, mint az 1x1

Valóban ennyire egyszerű! Nem kell más, csak egy internetböngésző és 5 perc az idődből. Nincs letöltés, telepítés, és nem szükséges technikai ismeret."


na ez a legnagyobb hátránya.

Számomra nincs is előnye.

2014. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

előnye hogy rövid időn belül bárki összekattinthatja, és nem kell érte fizetni


hátránya hogy nem fognak komolyan venni nagyon sokan, mert nincs saját domain, és mert valószínűleg látszódni fog hogy sablon, és "kattintós", és ha van konkurencia, nem valószínű hogy eléjük kerülnél a keresési találatoknál.


Ha csak bemutatkozás, akkor elég ez. Ha szolgáltatás, vevőket, ügyfeleket akarsz az oldal felől szerezni, akkor lehet hogy megérne annyit, hogy fizess egy programozót.

Plusz egy jó designnal, és egy jó seoval neked is jó lesz :)

2014. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy olyan vállalkozással akinek még egy normális weboldalra sem futja szóba sem állok.
2014. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Német_Tibor ***** válasza:
Igen, sajnos a weboldalt minden kis cég olcsón akarja megúszni, pedig ezzel lehet a legtöbb ügyfelet megnyerni. Érdemes megfontolni a kevésbé olcsó lehetőségeket, mert azok hatványozottan többet hozhatnak...
2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát nem tudom, nem vagyok egy multi, nem feltétlen akarok az első lenni a googleban. Inkább csak bemutatkozónak szánom, meg az ügyfelek tájékoztatására.


Egyébként úgy láttam, hogy lehet saját domaint vásárolni a webnode-nél! [link]


Amúgy mennyibe kerülhet egy normális weboldal, ha egy programozót fogadok fel? Nem tudjátok?

2014. jan. 29. 11:16
 6/12 Német_Tibor ***** válasza:

Saját tárhely + domain 10-15 közt.

Olcsóbb programozó 35-50 között készít oldalt.

Tehát akár 60 alatt is meg lehet úszni. Szerintem mindenképpen érdemes ennyit beleinvesztálni, mert tényleg sokat számít!

2014. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

domain+tárhely drágább helyen is kijön 10 alatt.

pl dotrollnál .hu domain 2évre 3000ft + tárhely 4000 amiben már van php 5 meg mindenféle cms okosság.

de van nekik tárhely ingyen is, ha veszel domaint náluk. csak abban nincs php. De bemutatkozni akár egy sima html statikus oldal is jó lehet. Akkor máris megvagy 3ezerből, aztán valakit megkérsz barátilag, hogy némi szöveget, képi anyagot, stb tegyen fel neked egy html-be potom 5-10ezerért, mert azért csak eltölti vele az időt. Ennyi.

2014. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A Webnode-dal is lehet jó oldalt készíteni, csak több időt kell rászánni és tényleg a jobb sablonok közül választani, az új generációból vannak jók. Saját domain meg mindenképp ajánlott de azt vehetsz a Webnode-on vagy más szolgáltatón keresztül is.
2014. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaztokat!

Hát akkor szerintem kipróbálom ezt a webnode-t. Programozót ilyen drágáért biztos nem fogadok, a képeket meg énmagam is fel tudom tölteni ingyen. Jó egy domeint azért beszerzek. Akkor évi 3-4000-ből megvan a honlapom. Jó lehet, hogy nem olyan hiperszuper, de amire nekem kell, arra jó lesz.

2014. febr. 6. 15:51
 10/12 Nagy Gusztáv válasza:
Pedig szerintem érdemes lenne egy normálisabb megoldást is megismerni. Pl. a Drupalt az ingyenes könyvem alapján: [link]
2014. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!