Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress blog lapozó, wordpre...

Wordpress blog lapozó, wordpress paginator hogyan?

Figyelt kérdés

Itt van ez a kód amit beraktam az egyik menüm oldalába, ami a page.php-t tölti be.


$args = array( 'posts_per_page' => 5, 'offset'=> 0);

$myposts = get_posts( $args );

foreach ( $myposts as $post ) : setup_postdata( $post ); ?>

<a id="blog_title" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br/>

<p id="blog_meta"><?php echo get_post_time('Y-m-d', true); ?><span style="margin-left:10px;"><?php edit_post_link(); ?></span></p>

<div id="blog_cont"><?php the_content(); ?></div>

<?php endforeach; ?>


Ez most így szépen sorjába kiadja a blogbejegyzéseket, maximum ötöt... Ehhez szeretnék egy lapozót, amit, ha lenyomok nem az elsőtől az ötödikig mutatná a bejegyzéseket, hanem hatodiktól a tizedikig 11-15, 16-20 stb... stb...


Előre is köszönöm a segítségeteket!



#Wordpress #lapozó #WP #paginate #paginator #wp_paginate
2014. jan. 27. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a bővítménnyel: [link]


Ahová be akarod rakni oda írd be ezt a kódot:

<?php if(function_exists('wp_paginate')) {

wp_paginate();

} ?>

2014. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik ezzel sem, hiába telepítettem fel a plugint, és másoltam be a kódrészt az adott helyre :/
2014. jan. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!