Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tanácsadó blogot szeretnék...

Tanácsadó blogot szeretnék készíteni, de hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a nagy blogger, tehát nem tudom, hogy működik, de nagyon szeretnék segíteni másoknak, nincs e téren sok tapasztalatom, de empatikusnak érzem magamat, tehát egy próbát megér. :)

Segítenétek?



2014. jan. 26. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Navigálj a blogger.com-ra és lépj be a Google fiókoddal, onnantól értelemszerű és egyszerű lesz. :)
2014. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, már belekezdtem. A tervezés megvolt, de bemutatkozást nem tudok írni.
2014. jan. 26. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
miben adnál tanácsot?
2014. jan. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy akarsz tanácsot adni bármiben is másnak, ha még a bemutatkozás is nehezen megy?

A bemutakozás ennyi:

1, Ez vagyok én

2, Ebben tudok segíteni

3, Ilyen tapasztalataim vannak a témával kapcsolatban

4, Ezért érdemes épp tőlem tanácsot kérni

Ha ezeket nem gondoltad még végig annyira, hogy értelmesen le is tudd írni, akkor felesleges tanácsokat osztogatnod, akármiről is lenne szó.

2014. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy nem tudok bemutatkozást írni, hanem nem tudom hol kell. Nyilván le tudom írni, csak nem tudok eligazodni. Mielőtt kiosztasz járj utána.
2014. jan. 27. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:

hogy lehet ennek utánajárni?

És hogy segítsünk ha arra sem válaszolsz miben adnál tanácsot?

2014. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

.. nyilván abban szeretne tanácsot adni amiről megkérik ez most olyan volt , hogy nem teljesen mindegy...

keres valami olyan szöveget , hogy "új bolg" , vagy "új bejegyzés" ... vagy van ott egy naracssárga téglalapba ceruza... én már elfelejtettem , hogy én , hogyan is csináltam , de ha ilyeneket nem találsz akkor irány a súgó , látod , hogy itt nem nagyon akad olyan aki bántás nélkül segitene... én szeretek blogot olvasni , szóval ha nem vették még el a kedved akkor küld el a linket :)

2014. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!