Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell kulcsszavakat megadni?

Hogy kell kulcsszavakat megadni?

Figyelt kérdés

Készítettem egy weboldalt ingyenes weboldalkészítővel, a google-ben 2. találat, de ha már másképpen ragozom azt a szót, amivel rákerestem, akkor már nem is adja ki találatként. Hol tudnék kulcsszavakat megadni, hogy ne csak arra a bizonyos szóra adja ki a google?

ucozon csináltam a weboldalt.



2014. jan. 9. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Igazából az Ucozon "nem kell törödnöd" a html kódokban megadott kulcsszavakkal. Tudom, hogy elsőre érthetetlenül hangzik, de az Ucoz belső automatikus rendszere sokkal jobban működik mint amit felhasználó létrehozhat.

Regisztrálás után 30 napig ne várj csodát, az Ucoz csak ezután kezdi el "terjeszteni, hirdetni" az oldalad a keresők felé.

Amit te tehetsz az az, hogy megpróbálod az oldalt minél több értelmes tartalommal feltölteni. Ha egyedül álló a témád amit az oldallal szeretnéd bemutatni akkor könnyebb dolgod van. Azonban ha "kis millió" hasonló oldal már létezik a Weben akkor olyan megközelítésben tálald amit máshol még nem láttál. Ezek vonzani fogják a látogatókat. Először csak egyet-kettőt majd azok akik ugyan erre a témára fogékonyak szépen lassan rátalálnak az oldalra. Ekkor pedig már jobban megtalálható lesz az oldal.


Ha minden áron te szeretnél kulcsszavakat megadni akkor azt itt teheted meg :

Lépj be a neveddel és a jelszavaddal a Vezérlőpultba, válaszd a Külalak szerkesztése sort, majd keresd meg a listában a Honlap oldalai sort.

Ekkor megjelenik az oldalak alapsablonja. Ide már csak "meta" tageket kell beszúrnod.


html kód :

<meta name="keywords" content="kulcsszavaid" />

2014. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Német_Tibor ***** válasza:

A kulcsszavakat emeld ki félkövérrel, illetve linkekbe is tedd bele ezeket. Ez mellett többször érdemes beépíteni ezeket a szavakat a szövegbe is.

A metaadatok közé is kerüljenek be ezek a kifejezések, ha az ucozon ilyet lehet megadni.

2014. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 9. 13:55
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8">

Akkor most a text/html helyére íram be a kulcsszavakat?

2014. jan. 9. 14:00
 5/10 Lajos54 ***** válasza:

<meta name="keywords"

content="kulcsszo1, kulcsszo2, kulcsszo3">

2014. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lajos54 ***** válasza:

...hoppá, előbb elküldtem...

Szóval nehogy átírd a talált sort, hanem szúrjál be egy ilyet!

2014. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok. köszi
2014. jan. 9. 18:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Beillesztettem, és sokat segített. Köszi még egyszer.
2014. jan. 9. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8">


Ezt egyáltalán ne töröld, mert ez az oldalad kódolását adja meg, hogy a böngészőben hogyan jelenjen meg.

pl. az UTF-8 kódolás miatt jelennek meg helyesen a hosszú ékezetes magánhangzók : pl. ő, ű stb.

Mint ahogy előttem írták szúrj be új sort. Az új sorba több kulcsszót is beírhatsz vesszővel és szünettel elválasztva.

Azonban több új sort is beszúrhatsz amiben eltérőek a kulcsszavak.

De nem biztos, hogy a sok többet is jelent. Néha egy kevesebb, de az oldalt jobban leíró kulcsszó gyűjtemény több eredményre vezethet mintha teleírnád 20-25 kulcsszóval.

2014. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már megcsináltam úgy, ahogy az 1. válaszoló írta.

És csak 4 kulcsszót adtam meg, hogy ne az legyen, hogy csak egy bizonyos szó beírása után adja ki a kereső.

2014. jan. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!