Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek jó ez a blog,...

Szerintetek jó ez a blog, megéri folytatni?

Figyelt kérdés
[link] véleményeket légyszi'. Tudom még kinézetben nem a legjobb, de már dolgozom rajta. Előre is köszii.:)
2014. jan. 5. 21:18
 1/10 anonim válasza:

Takarodjál dolgozni, nem ilyen hulladék nulla szarral kell foglalkozni.

Nevetséges, h manapság már minden hülye írónak képzeli magát.

2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inlább tanulj meg programozni html-ben, kiscsaj. Hidd el, több értelme van, mint a nyáladzós romantikus sztoriknak.
2014. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SylwerStone ***** válasza:
Nem írom le a véleményem, mert megharagudnál ;)
2014. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy lány vagyok?
2014. jan. 5. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg folytatni és nem itt kell reklámozni.
2014. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, annál rosszabb...
2014. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
okéés
2014. jan. 5. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem így 20 éves fiúként nem igazán érdekel egy netes szerelmetörténet, én csak annyit tennék hozzá, hogy egészen minimális html tudással pofásan kinéző honlapokat lehet összedobni. Ilyen kinézettel, ami most van, csak azt éred el, hogy a potenciális látogatók 99% azonnal ki is nyomja az oldalt. Nem is az a baj, hogy egy sablon honlap, hanem a színek egyszerűen olyan ocsmányak, hogy ha létezne szemrák, akkor erre ránézve egyből azt kapnék.
2014. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A kinézet nem túl jó, se a tartalom, de folytasd csak, ha te élvezed. És különben is, ezzel fejlődsz. Ha meg nincs hozzá tehetséged, attól még szerethetsz írni, szóval szerintem folytasd, bár tulajdonképpen nekem sem tetszik a blogod :)
2014. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 evi# válasza:
Szerintem nem rossz, az elejét legalább írd meg és terjeszthetem is ha szeretnéd, biztos akad még valaki akit érdekel.
2014. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!