Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan weblapot, amely csak...

Olyan weblapot, amely csak Internet Expoler alatt, nyitható meg, hogyan lehet átalakítani olyan weblappá, hogy több böngészővel is pl. mozillával is meg lehessen nyitni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Microsoft Magyarországnak tedd fel ezt a kérdést, Ők konkrétan tudják(nák) a válasz! ..-mivel Ők nem támogatják, magyarán TILTJÁK, bizonyos web-lapjaik, alternatív böngészőkkerl való megjelenítését!
2009. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
IE-re optimalizált weblap? Az meredek :D. És melyik lapról van szó? Link?
2009. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Microsoft Update


2. Windows Update

2009. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy szűk közösség számára készített oldal,amivel szemben nagy elvárások nincsenek. Csak egy bizonyos kör a látogatója.

Az oldal linkje: [link]

2009. nov. 27. 06:55
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt se hozzáértő készítette.
2009. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ejha, ez egy igazi Word-os honlap :D. Ilyet sem láttam még, sosem gondoltam volna, hogy valaki ezt manapság még használja.
2009. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátkozzál össze valamilyen weblapszerkesztő alalkalmazással. Ha az ms vonalon maradunk akkor FrontPage vagy az ő utodja a expression studio. Vagy valamely ingyenes megoldást érdemes lenne keresni. A lényeg neked hogy wysiwyg tipús legyen, ezzek grafikus szerkesztő fellülettel rendelekzenek, hasonlóak mint egy word. (ilyen program pl. a mozzila NVU-ja /én személy szerint nem szeretem, mert nem egy professzionális szoftver, de kezdőkenek alkalmas. / pagebreeze esetleg. de millió + 1 et tallálsz a neten. És a word-ot fellejsd el. Olyan mint papirhajóval átkelleni a csendes óceánon. /

üdv,

A

ps.:Kérném hogy a grammernazik kiméljenek meg kösszönöm.

2009. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha Word-höz hasonló felületen szeretnél, egyszerűen dolgozni, kezdetnek javaslom a Microsoft Office Publisher 2003-at (minden Office csomag része)
2009. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azokat a válaszokat amelyek igazi segítőkész szándékból születtek. Egy nagymama.
2009. nov. 30. 07:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti vagyok és üzenem az utolsónak, hogy publisher mint weblapszerkesztő HEE? Fellejsd el messziről az ms. csomagban a frontpage értehtő el illetve az ő utodja az expression studio ezzek erre valók, minden mással szemét kód lesz az eredmény _pont_ ezzen ne vittatkozunk sztem. /Természetesen minden más = az ms csomagon belüll/
2009. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!