Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen scripttel lehet egy...

Milyen scripttel lehet egy honlapot böngésző függővé tenni? Hogy csak bizonyos böngészővel lehessen megtekinteni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy IE ben nézzék meg az oldalam, mert ott egész másként jelenik meg nem tudom miért

És erre kellene egy kis scriptecske :D


2010. márc. 6. 13:55
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ez badarság! Sajnos a mai világban rengeteg böngészőt használnak az emberek, netscape, mozilla, ie, opera stb.stb. ugyan volna lehetőség arra amit irtál, de nem érdemes. Javascipttel lekéred hogy milyen böngészővel látogatták meg az oldalt, és ha nem a kívánt böngésző az átirányítod mondjuk a google-re vagy egy olyn oldalra amiben kiirod hogy rossz böngészővel nézik meg:D ilyenkor inkább az a szokás hogy kiirják hogy mi az ajánlott böngésző, és ha a többin nem szabvályszeráen jön be akkro srry. de egyébként ha validálod az oldlt akkor minden böngészőn ugyan úgy jön be : [link]

2010. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy teljesen valid egy oldal, az nem jelenti azt hogy pölö IE6-ban (webmesterek esküdt ellensége) is jól jelenik meg. Az IE7 is tud furcsaságokat előidézni, szerencsére kevéssel talákoztam, és olvastam hogy a IE6-ot már nagyon ki akarják dobni a kukába. Explorereknél érdemes inkább egy IF IE-t használni is írni rá egy külön css-t, mert akárhogy nézzük IE-t fognak használni, és nem kevesen...
2010. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak az IE-vel van bajonm.

ANnyi kellene hogy ha IE vagy annál kisebb, 6ossal nézik az oldalt akkor ugy ahogy mondod irányitsa át...

Esetleg egy oldal ahol ezt a scriptet megtalálhatom :D

2010. márc. 8. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt írnak róla, vagy írsz egy külön css-t az IE-kre, vagy JavaScriptel átirányítod a felhasználót egy másik oldalra, amelyik tetszik.

2010. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!