Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan legyen a blogom névtelen?

Hogyan legyen a blogom névtelen?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Azt szeretném megtudni a tapasztaltabbaktól, hogy hogyan tudom elérni, hogy a blogom névtelen legyen. Azaz semmilyen módon (ésszerű keretek között) ne lehessen kinyomozni, hogy ki a szerkesztője.


Például a Blogger (Google) nekem nagyon tetszik, de nem értem, hogy akkor az oldalam mindenképpen össze lesz majd kötve a Google accountommal?

Örülnék, ha nem kéne másik Google accot csinálni emiatt, de ha nem lehet úgymond a kapcsolatot megszüntetni, akkor kénytelen leszek, ugye?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 3. 17:13
 1/4 PHP de kóder! ***** válasza:

hmm... milyen tartalom lesz rajta?


hasznalj proxyt is ;)

2013. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi durvára nem kell gondolni. Proxy, stb. ezekre egyáltalán nincs szükség. Csak az érzelmi jellegű témája miatt nem szeretném, ha a nevemhez lenne köthető. És a kérdésem arra irányult, hogy van-e a Blogger-nél olyan beállítás, ami megszünteti a kapcsolatot a már meglévő Google profilommmal (G+, email cím stb.).
2013. dec. 3. 17:27
 3/4 edemmester ***** válasza:
A google accountoddal igen, de a google plus fiókoddal nem feltétlen. Arról le tudod választani.
2013. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Regelj egy fake google accot.
2013. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!