Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ask. Fm-en a névtelenekről ki...

Ask. Fm-en a névtelenekről ki lehet deríteni valamit?

Figyelt kérdés
Van egy ,,kedves" névtelen ask.fm kérdezőm aki nem tudom hogy kicsoda,és szeretném megtudni.Rengeteget néztem utána a témának,próbáltam letölteni ilyen ask.fm anonymus remover programokat, de egyik se működött...egyszerűen vagy egy ilyen ,,nyerj egy ipadet" hülyeség jön be vagy egyszerűen nem jön be.Tudna valaki segíteni?

2013. aug. 6. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni kideríteni. Ahogy itt is csak nicket látsz (és látunk rólad is pl.), úgy ott is. Amit maximum kideríthetnél, ha lenne hozzáférésed az ask.fm szerveréhez az egy email cím és esetleg egy/pár IP cím lenne. De azzal sem mész semmire. De nincs is hozzáférésed.


Szóval felejtsd el.

2013. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2013. aug. 9. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Átverések. Nagy boldogan letöltöd, mert azt hiszed, hogy azt fogja csinálni, amire olyan nagyon vágysz, de ehelyett egy kiló trójait kapsz a gépedre.
2013. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem azért köszi sokat segítettél akkor nem cseszekszek tovább vele :)
2013. aug. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!