Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az lenne a gondom hogy van...

Dark_Zero kérdése:

Az lenne a gondom hogy van egy webnode-os oldalam és szeretnék youtube-ról zenét berakni mp3 formátumba de ha sikerül megcsinálnom akkor az oldal helyett egy teljesen üres oldat hoz be. Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

PlayList el nem megy már próbáltam azt írja mikor beillesztem a HTML-t hogy: a HTML kód (beágyazott)

Biztonsági okok miatt a blokk tartalma letiltásra került. Ha a tartalmat meg akarod jelentetni, kattints ide.



2013. nov. 6. 12:06
 1/3 edemmester ***** válasza:
És oda kattintottál? Nem írt ki semmit?
2013. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor behozza a lejátszót de ha közzé teszem akkor ha megnyitom azt az oldalt akkor csak egy teljesen üres lapot hoz be.
2013. nov. 7. 17:33
 3/3 catmother válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, nekem a látogatószámlálót tiltja le. Találtál azóta valami megoldást? Engem is érdekelne.
2014. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!