Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok linkelni php CMS...

Tudnátok linkelni php CMS készítéshez tutorialt?

Figyelt kérdés

Magamnak szeretnék írni egy CMS-t amit viszonylag könnyen tudok a saját igényeimhez igazítani majd, már elkezdtem de a session sosem akar összejönni normálisra, és egyre rosszabb tutorialokat találok.


Lehetőleg egyszerűt de jó leírást akarok, nembaj ha nem teljes útmutató a CMS készítéshez, csak annyi legyen legalább, hogy abból kitudjak indulni. (ha értelmes leírás van hozzá akkor az már egyszerű, angol tudás megvan)



2013. szept. 30. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
(Azért azt még megjegyezném olyan nagy vállalat mint pl. a Lulcs-Soft is követ el olyan primitív hibákat... Emlékszem mikor az oldalai url -jét picit módosítva admin ként lehetett szerkeszteni. pl. /?p=hirek -> /?p=admin/hirek )
2013. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem, viszont ha el se kezdem akkor sosem lesz meg azaz 5 év, példalinket már írtam, hogy milyeneket szeretnék, kétlem hogy pont ti nem tudtok támpontot adni. Viszont, akkoris produkálnom kell ~fél éven belül ami nyilván nem gond, de attólmég ha kisebb tudású is akkor se legyen észveszejtően fos, kb ezt szeretném elérni és ehhez kértem szakirodalmat.
2013. szept. 30. 22:26
 13/17 anonim ***** válasza:

Tanulgasd a php-t, illetve nézz már kész rendszereket.

CMS-t annyira nem nehéz írni, de amit szakodgának is írsz meg, inkább maradjon is majd az és NE használd éles rendszernek.


Er komplexebb leírások annyira nagyon nincsenek, legalábbis nem sokkal találkoztam. (Igaz nem is kerestem.)

2013. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 PHP de kóder! ***** válasza:
66%

van kb. 5 evnyi tapasztalatod szerveroldali web-programozasbol? mysql, php, java (nem javascript!), ilyesmik? ezek nelkul kb. felejtsd el az egeszet.


javaaaaa?


hat noooooooooooooooooooormalis?

2013. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 PHP de kóder! ***** válasza:
66%
es ilyenek oltogatnak masokat? ;)
2013. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Djjjozsiiiii ***** válasza:

Hááááát,

szakdolgozathoz egy alap CMS -t azért nem olyan nehéz megírni, még ha nem teszed teli javascriptes dolgokkal még akkor is egy tűrhető kis rendszert össze tehetsz.


Ha barátnak, ismerősnek, apróbb melódiának kell összerakjak egy oldal kezelést, menükezelést, híreket, bemutatkozó oldalt, esetleg egy egyszerűbb webshopot, erre elég egy generátorral készült menedzselő kód, amiről kevésbé jön rá a vizsgabiztos, hogy bizony ezt weben készítetted el, de ehhez még kell tudni alap szinten programozni, hogy át tudd írni.


írj privátot, és elküldöm a generátorom linkjét. Azon az oldalamon találsz példákat videó tutoriállal, hogy tudj online felületű szerkesztést készíteni. Ugyancsak hasznos CMS funkciókat megtanulhatsz belőle: hírlevélküldés, regisztráció, stb elkészítését.

Ha pedig megkövetelnek OOP -t, akkor már bonyolultabb a helyzet, mert a generátort a kezdők miatt nem írtam OOP alapúra. De kezdetnek szerintem elmegy. Sok ismerősöm használja még rajtam kívül borsószem méretű projektekhez.


CMS készítése nulláról nem olyan téma, amit pár klikkeléssel megtudj csinálni, de neten angol nyelvű videókat kereshetsz youtube.on.

2013. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hello.

Megmutatnád ezt a generátort?

Érdekel hogy milyen.

2013. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!