Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tetszik nektek ez a blog?

Tetszik nektek ez a blog?

Figyelt kérdés
Ne csak fitymáló kommenteket kérek, hanem értelmeseket is. Tudom, lehet, hogy tucat. Ha ezt gondoljátok, lécci ezt is írjátok le, de ne hatvanhatszor. Design? Tartalom? Akinek nem tetszik megértem, de csak akkor, ha megmagyarázza, miért. Köszi. A blog pedig: [link]

2013. szept. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes sablont választottál. A bevezető bejegyzés alapján egyből a Potter sztori jutott eszembe, a 2. bejegyzésnek az első pár sorát olvastam el. Helyesírásilag végre kiemelkedsz a többi blog-véleményeztetőből.


Nézd, folytasd, csak lesz olvasója. :)

2013. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korrekt. Nem mondanám, hogy tetszik, de tekintve, hogy nekem semmi se tetszik a korrektet veheted pozitív kritikának.

A sablon, mint már írták, jó, a tartalom, mint már írták, jó (bár meg kell jegyeznem, hogy akadt egy-két helyesírási hiba a szövegben) szóval folytasd csak, kell az igényes iromány is a sok netes szenny mellé.

G.

2013. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, alapjába véve a Harry Potter sztorira íródik, csak gondoltam nem írom oda, hogy "Harry Potter fanfiction", az számomra, olyan taszító. Ha fogalmazhatok így. Egyébként meg köszönöm a pozitív visszajelzéseket. Gondolom nektek nem ez a műfajotok, vagy csak egyszerűen nem érdeklődtök a történet felé. Egyebek.

Még egyszer köszönöm.

2013. szept. 19. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg ebben a topikban a technikai részleteket tárgyaljuk ki.
2013. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!