Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretbék kimenni külföldre...

Szeretbék kimenni külföldre au pair-nek?!

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni külföldre au pair-nek. Regisztráltam már egy oldalra, de csak negatív visszajelzéseket kapok szinte. Hogy találhatnék minél hamarabb olyan családot, akinek megfelelek? Tudnátok még esetleg olyan au pair blogot ajánlani, ami jelenleg is tart?

2013. szept. 13. 13:41
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Én is regisztráltam egy ilyen oldalra. (au pair world. net)

Nem tudom, hogy melyik oldalon vagy fent, de gondolom mindenhol ki kell tölteni magadról egy adatlapot. Írj le magadról egy csomó pozitív dolgot, szereted a gyerekeket stb...(ha gondolod írj privit itt és beszélhetünk)

Tegyél fel magadról képet/képeket.

Akkor ami még jó lehet, hogy megfogalmazol egy levelet, amit elküldhetsz a családoknak. Pl: Láttad az adatlapjukat és nagyon szimpatikusnak találod őket, amennyiben kersnek még au pair-t, akkor nézzék meg az adatlapodat blah blah...:)


Remélem tudtam valamicskét segíteni.

Ne add fel, menni fog, csak türelmesen kell várni!


(Hozzáteszem kb. hónapja regisztráltam azon a bizonyos fent említett oldalon és még én sem találtam számomra szimpatikus családot)

2013. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Első vagyok!


www.anotherau-pairstory.blogspot.hu

Itt egy frissen indult blog a témával kapcsolatban.


De ha beírod a keresőbe, akkor egy csomót kihoz, én is úgy szoktam olvasgatni ilyeneket! :))

2013. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

www.findaupair.com

www.universalaupairs.com

www.gumtree.com(itt akkor érdemes, ha már az országban vagy, mert általában személyes pofafizitre akarnak hivni)

2013. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nocsak ez az en blogom a 23:27esnel :) Kedves kerdezo, talaltal mar azota csaladot? :D
2013. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!