Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Joomla! 1.5 keretrendszer...

A Joomla! 1.5 keretrendszer kezelését mennyi idő alatt lehet elsajátítani, ha valaki csak a HTML és CSS nyelvet ismeri egyelőre?

Figyelt kérdés

Ez ugye egy "motor", keretrendszer.

Akkor ehhez vannak sablonok is, amiből el lehet indulni?

Tehát ez valóban nem követeli meg, hogy a semmiből kóddal szerkesszek egy lapot egyedül?


Tudnátok oldalakat ajánlani, ami jól összefoglalja ezt a keretrendszert?


Angol nyelv nem akadály.


2013. aug. 22. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak sablonok, sőt vannak kifejezetten nagyon alap sablonok, amikből lehet tovább dolgozni.
2013. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor kezdetnek elég hozzá a HTML, CSS ismerete?


Tehát feltelepítés után nem kötelező a PHP-ben való kódolás ismerete pl.?

2013. aug. 22. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már a joomlát választod, és előröl kezded, akkor legalább a joomla 2.5....., vagy a joomla 3.... tanuld
2013. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az oldal, amit átveszek, azon Joomla 1.5 van. Azért kérdeztem rá konkrétan erre.


Wordpress-t már használok saját oldalon.

Csak Joomla! téren nem vagyok még teljesen otthon, mivel eddig azt nem használtam.

2013. aug. 22. 14:39
 5/8 A kérdező kommentje:

Mekkora különbség van az 1.5-höz hasonlítva a másik két verziót illetően?


Ha valaki tudja az egyiket használni, akkor már nem okoz nagy gondot a másik verziók használata, ugye?

2013. aug. 22. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Át tudsz majd állni
2013. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sanzi87 válasza:
A Joomla nagyszerű keretrendszer. Ha megtanulod az 1.5-t akkor valami alapod lesz az újabb rendszerhez. Én 1.5 után a 3.1-re ugrottam és már 50-60%ban tudtam is egyből használni. Hogy mennyi idő alatt tudod megtanulni, az attol függ, hogy mennyi időt szánsz rá egy nap és, hogy miből és honnan tanulod meg. Az 1.5-t magamtól tapasztaltam ki, kb 1,5 hónap kellett rá. A 3.1--t videóanyag segítségével 1 hét volt az alapok elsajátítása, igaz az 1.5 tudása már megvolt. Sok könyv meg leírás forum létezik. De ha Igazán gyorsanakarsz tanúlni, akkor www.lynda.com --> Joomla 1.5 Joomla! 1.5 Essential Training
2013. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én annó nulla tudással kezdtem joomlázni, mert érdekelt. NAgyon könnyen tudtam dolgozni vele, azóta tanultam is belőle.
2013. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!