Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó ingyenes tárhelyet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 14:47
1 2
 1/13 pinkpancser ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2013. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az miért számít?
2013. aug. 14. 15:15
 3/13 anonim ***** válasza:
atw.hu, ultraweb.hu
2013. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 pinkpancser ***** válasza:
Miért számít? Mert hiába ajánlanak jó nagy helyet ha pl körülményes a letöltés, vagy kapsz sok helyet, de pl 25 megás méretkorláttal, netán bizonyos fájlokat nem engednek fel, esetleg klienst akarsz e használni... Mert ugye az ingyeneseknél vannak korlátozások. De van olyan is, ami minimális korlátozással 50gigát kapsz.
2013. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát olyan kéne amin nincsenek reklámok,rövid címet ad(pl: nem .byethost10.com mert az túl hosszú hanem valami rövid mint pl: atw),méretet azt sajna nem tudom szerintem 500mb bőven elég lenne, de lehet hogy 250 is.Letölthető fájlokat RAR formátumban tölteném fel.
2013. aug. 14. 15:40
 6/13 pinkpancser ***** válasza:
Akkor atw, az 500MB-t ad :)
2013. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az jó is lenne, de pont úgy kezdtem az előző kommentemet, hogy reklámmentes legyen az atw meg nem az.
2013. aug. 14. 15:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Már nem kell.Megtaláltam a régi okhost.eu-s adataimat és az nekem tökéletesen megfelel :)
2013. aug. 14. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:
okhost.eu -nál figyelj arra, hogy a mysql előszeretettel összeomlik.
2013. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia!

Ha belegondolsz, ingyen semmi sincs. Fizetni kell az áramért, a netért, stb... Szerinted miért fizetné ki valaki ezeket helyetted, ha még reklámot sem helyez el az oldaladon? Miért érné meg egy cégnek, hogy ingyen adjon valamit, ami neki pénzbe kerül?

Ha tényleg csak néhány fájlt szeretnél a haverokkal megosztani, vagy egy kisebb weboldalt szeretnél, esetleg szükséged van teljes rendszergazdai hozzáférésre, miért nem vasz kb. 12k forintért egy Raspberry Pi-t, Debian linuxxal 3w fogyasztás mellett vígan működik az egész rendszer.

Gondolom neted biztos van otthon, a routerben kell egy statikus DHCP lease-t (Ha TP-Link routered van: [link] és DMZ-t beállítani a Raspberry Pi kívánt IP címére (Így kell beállítani, ha TP-Linked van: [link]

Ha MikroTik vagy Cisco routered van, akkor abban tudok segíteni.


A webszerver telepítéséhez itt egy kis segítség: [link]


Évente egy webtárhely 15-25 ezer forint, vagyis így jössz ki legolcsóbban.

2013. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!