Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lenne igény egy ilyen blogra?...

Lenne igény egy ilyen blogra? /több lenn/

Figyelt kérdés

Tehát készítenék egy igényes blogot, ami nem a magánéletemről szólna, tehát nem egy napló lenne, hanem lennének benne zeneajánlók (leginkább rock, metál), gondolatok a világról, megvitatnék pár kérdést, egy kicsi "nagymagyarság", könyvírás, fantasy, stb.


Tehát ezekről a témákról az én személyes véleményem. Mit szóltok hozzá?



2013. aug. 10. 20:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

[link]


Itt is lenne, majd holnap foglalkozom egy kicsit többet a designnal is. :D

2013. aug. 10. 22:18
 12/19 anonim ***** válasza:

Először is!

Senkire se hallgass!

Vannak témáid, amiről tudsz és akarsz is írni. Úgy látom, hogy szeretnéd is. Ha meg szeretnéd, akkor meg ne hallgass senkire, csak csináld.

A design nekem most bejön. A tartalmi betűtípuson ne változtass (tehát azon, ami most fehér), mert az most jó, így olvasható. A színek is rendben vannak szerintem. Kicsit depis, de a kék feldobja és a témához is talán a sötét háttér illik jobban.

13 éves létedre jól fogalmazol, jól írsz, nincsenek orbitális helyesírási hibák.

A téma engem nem izgat, nem leszek olvasód, de neked ez a blogírás hasznos lesz a későbbiekben.

Sok sikert!


Ui.: Legfőképpen a többi hasonló korú, vagy idősebb (16-17) gyerekek blogjaihoz és írásaihoz képest szerintem ez egyáltalán nem rossz.

2013. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kritikát...ez jól esett :D
2013. aug. 12. 23:14
 14/19 anonim válasza:
100%
Nem akarok kisregényt írni,mert full ugyanaz a véleményem,mint az előttem szólóénak,talán csak annyi,hogy frenetikus ötlet megnyitni a világodat más emberek előtt(én képtelen lennék erre),nyíltan megírod a véleményedet,nagyon tetszik.Örülök,hogy találok még értelmes embereket a korosztályomból.....Csak így tovább :)
2013. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. aug. 15. 20:18
 16/19 PHP de kóder! ***** válasza:
25%

"nagymagyarsag"


Köszi, és nem vagyok divatb*zi


ehehe

2013. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
84%

Ez az utolsó előtti poszt elég gáz.

Ha ilyen stílusban válaszolsz, egy kritikáéra, akkor senki sem fog komolyan venni. Ez éretlen és trágár fröcsögés, semmi több. Ne haragudj, de ezzel lejáratod az összes metalost.

2013. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, kedves utolsó előtti megmondanád mi ez az "ehehe"??
2013. szept. 10. 16:19
 19/19 anonim ***** válasza:
#11 Már nem elérhető a linken.
2022. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!