Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van ingyenes weblap tárhely...

Van ingyenes weblap tárhely szolgáltató hirdetések nélkül?

Figyelt kérdés
Mert ógyebár az atw.hu és az uw.hu kihelyez az oldalad tetejére egy szemét hirdetést mindig :) Anno úgy emléxem extra.hu-n nemvolt ilyen...Szóval olyan szolgáltatót keresek ami hirdetés nélküli...van ilyen?
2013. júl. 31. 01:53
 1/8 soccerway ***** válasza:
Nem tudok rola, de nezd meg ezt hatha: [link]
2013. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Azt modják reklám mentes : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] a legjobb.
2013. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nulll sajnos hibás vmiért vagy nemismeri fel a mit feltöltök vagy hibásan jeleníti meg a betűket... a [link] meg fene tudja mi...regeltem és semmit sem lehet ott kezdeni...
2013. júl. 31. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, a jobboldali "Sign up!" gomb felett van a "Members area" link, ezen tudsz bejelentkezni, itt beállíthatod, megnézheted az FTP adataidat, adatbázisokat hozhatsz létre. Nagyon sok minden jó dolog van benne, bár a felület kicsit szokatlan tud lenni.
2013. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ne válassz ingyenest!

Érdemes picit fizetni, de kapni minőséget, mint szenvedni a problémákkal!

2013. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul a null.eu ügy tudom megszűnt már... Inkább fizess érte, így lehetnek minimális elvárásaid...
2013. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem sem érdemes ingyeneset venni.

keress google-ben egy megbízható hazai tárhelyet! Első pár találat ami nem fizetett a befutó!

2013. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!