Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok reklámot rakni a...

Hogyan tudok reklámot rakni a weblapomra?

Figyelt kérdés

Egy egyesületnek készítek egy weblapot, és azt mondták, hogy az oldalra rakhatnék hirdetést. Kéne egy weblap aminek az <iframe>-t rárakom a weblapra, és ezért pénzt utalnának az egyesület számlájára havonta a látogatottságtól függően.


Jó lenne, ha több megoldást is írnátok, hogy ki tudjam választani a nekem legmegfelelőbbet.


Csak legális megoldásokat keresek. Ami feketén működik azt ne írjátok le nekem.


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. júl. 2. 19:03
 1/6 anonim válasza:

<iframe with"...px" height"...px" src"....html"></iframe>



Az src=source ,tehát az adott oldal pontos forrása,címe

2013. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lefordítva: fizető hirdetőket szeretne a frissen induló weblapjára.
2013. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A reklám lehet egy swf (flash) fájl is pl.
2013. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem konkrétan a reklámok kellenének, vagyis cégek, akik reklámozni szeretnének.
2013. júl. 2. 20:14
 5/6 Djjjozsiiiii ***** válasza:

google adwords, google adsense


ezekre keresve tudol hirdetést kitenni az oldalra. Vagy partnereket keresel (ez a hatékonyabb). De ha nem tudod hogy kell hirdetést kitenni, nem tudom milyen oldal lehet, és milyen látogatottságú.

2013. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Djjjozsiiiii ***** válasza:

Plusz még előzőhöz:

Nem elég hirdetést kitenni, azt mérni is kell tudni hányan klikkeltek rá, és utána lévő oldalon milyen tevékenység történt (pl vásárlás), erre partnerprogramokat kell leprogramozni.

2013. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!