Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hosting24.com -ról vélemények?

Hosting24.com -ról vélemények?

Figyelt kérdés

Ki ismeri, mennyire ismeri, megbízhatóak-e stb?

Hostgatoron vagyok jelenleg, nem vagyok velük megelégedve, marha lassú az oldal betöltődés is, 64mb fájl feltöltési korlát ami hosting24 -nél NINCS, hostgatornál van 250.000 fájl feltöltési korlát is, hosting24-nél nincs!!!


És igaz ők is amerikaiak de sokkal gyorsabb az oldal betöltődés is..



#hosting24
2013. jún. 23. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen látogatottságú oldalról van szó? Milyen nemzetiségű a célközönséged? Milyen technológiákat alkalmazol?


Ha, teszem azt, a látogatóid túlnyomó többsége hazai, akkor eleve nem érdemes amerikai cégekkel hosztoltatni, mert - ha csak nincs disztribúciós hálózatuk, de kétlem, mert ez egy külön szolgáltatás, és nagy dobra vernék - azoknak a biteknek, amiket a böngésző küld, oda kell valahogy érnie a szerverhez, és azoknak a biteknek, amiket a szerver küld, el kell vándorolniuk a böngészőhöz. Nagyon nem mindegy, hogy sokezer kilométert kell megtennie az adatnak, vagy párszázat vagy akár csak négyet-ötöt. Az oldalak betöltődésének a sebessége irtózatosan múlik ezen, ezért ilyen esetben egy hazai szolgáltató káprázatos különbségeket tud produkálni. Én a Monster Mediánál hosztoltatok, és az FTP-zés olyan, mintha a saját helyi mappáimban navigálnék, ami azért van, mert pár kilométerre vagyok a szervereiktől.

2013. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyar szolgáltatónál marha drága a korlátlan tárhely, 5 gb 1200ft körül van a mobilxnél, voltam náluk de nekem kevés az 5gb..
2013. jún. 24. 18:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszont rettentő gyorsak. De mindenképp korlátlan tárhelyet szeretnék.
2013. jún. 24. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Hát, valamit valamiért. Én a Hosting24 ingyenes szolgáltatását, a 000webhostot használtam többször is, de nem győztek meg róla, hogy vegyek náluk tárhelyet. Ettől függetlenül a fizetős szolgáltatásuk nyilván sokkal jobb, és arról meg nincsenek információim, szóval nehéz bármit mondani. Korlátlan tárhelyet valószínűleg csak amerikai szerveren fogsz kapni, és mégha találsz is egy magyar vagy akármilyen európai szolgáltatót, aki mindent korlátlanul biztosít jó áron, nagy az esély rá, hogy ők is csak a Hosting24 vagy valamelyik másik hosztingóriás viszonteladói. Egy próbát szerintem megér a Hosting24, de én mindig a kisebb, személyesebb szolgáltatások híve vagyok ilyen témában, mint a gyártósoros óriásoké. Nagyobb biztonságban érzem magam, jobban megbecsülnek, lelkiismeretesebb az ügyfélszolgálat, nem csak egy porszem vagyok a sivatagban, hanem az egyik ügyfelük, ami sokat számít abban, hogy folyton nyugodt legyek a webtartalmam felől. Sajnos ilyet nem ismerek külföldön (bár biztosan van), csak szempontként mondom.

2013. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hosting24 -nél vagyok végülis, nemrosszak, a 000webhosthoz képest kellemesen csalódtam bennük :)
2013. júl. 14. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó tudni, köszi. :)
2013. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hun_Norberto válasza:
Na, hát akkor szerintem én is megpróbálom egyszer, majd kiderül. A reklámjuk meggyőző számomra, de óvatos vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban. 1-2 ezer Ft kipróbálni talán nem sok, csak ne vegyenek le többet, mint amennyit ígérnek. Ami még jónak tűnik, hogy elvileg ha beszervezel valakit, akkor kapsz 50% részesedést, ami azért szerintem eléggé jó lehet.
2014. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!