Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemények a blogról?

Vélemények a blogról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mit gondoltok erről a blogról: [link]


Kinézet, történet, stb. Ha nem tetszik az se gond.


Illetve szívesen fogadnék ötleteket, hogy hogyan tudnám egyszerübben az elsö bejegyzéshez vezetni az új olvasókat...


Tehát most oldalt kint van az elsö 5 bejegyzés ajánlóként, viszont ez lehet nem elég észrevehetö egyeseknek. Alatta ott van az archívum is viszont, ahol minden bejegyzést könnyü megtalálni.

Csak gondolom van olyan látogató, akinek ez nem esne le egyböl.


Azt terveztem, hogy mondjuk az 5 legújabb bejegyzést kiteszem oldalt ajánlóként, a blog fö részén pedig a legelsö bejegyzés látszana felül mindig, de sajnos nem lehet megfordítani a bejegyzések sorrendjét :/



2012. dec. 7. 22:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért lenne fontos az elsö bejegyzéshez küldeni az olvasót, mert úgy áll össze a történet.
2012. dec. 7. 22:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Egész jó, de ez most mi lesz? Regény? Novella? A történet elég érdekesnek tűnik ahhoz, hogy továbbolvassam, de így, szinte oldalanként feltöltve kicsit macerás. Ha valami hosszabb volumenű írás lesz, talán jobb lenne részekre, vagy fejezetekre bontani.
2012. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Blog formájában áll össze a történet. A jelenben történik, tehát a jövöbeli eseményeket nem írhatom le elöre :)


A föszereplö fokozatosan írja a dolgokat, ahogy megtörténnek vele.

2012. dec. 7. 22:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként inkább novella szerü lesz.
2012. dec. 7. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem! Akkor majd egy fél év múlva visszanézek és elolvasom egy-szuszra! :) Azért jó lesz ez, csak így tovább!
2012. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát jó, te tudod és köszönöm :D
2012. dec. 7. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:

jópofa:) végre sok bloggal ellentétben egy olvasható, mármint nem kapok átmeneti vakságot amikor 2 sort el kell olvasnom belőle.

tartalom is érdekes nem az én világom de jó, látok benne fantáziát:D


jó az elrendezés is így tovább;) kerekedjen a történet;)

2012. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy ez egy szük rétegnek szólhat nagyrészt... de igazából nekem már az is szórakoztató, hogy elképzelem és leírom a történetet :) Az csak plusz, ha van akiknek tetszik esetleg és olvassák.


Amúgy köszi :)

2012. dec. 8. 12:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel alig írt valaki, így úgy veszem, hogy nincs nagyon mire panaszkodni :D Ha valaki belinkel egy tucatblogot, ott mindig legalább 10 válasz van :P
2012. dec. 11. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:
így van:) jó az oldalad, nincs benne semmi kivetnivaló:)
2012. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!