Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megbíztak egy weblapkészítésse...

Megbíztak egy weblapkészítéssel, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
A domain nevet a T-systemnél kapták meg.Azt mondták,hogy a joomla! nevű programmal készítsem el,és azt töltsem fel,de ezt hogyan csináljam ?Képeket kellene felrakni,ami külön menüpontban,ill.külön menüpontokban az elérhetőséget ,ilyeneket.

2013. jún. 9. 13:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Először úgy volt,hogy jó lesz az E-oldalon megcsinálnom,csak utána derült ki ,hogy nem.Na most ott van egy olyan lehetőség,hogy lementem (mert ott ezt megcsináltam) és azt töltöm föl.Ez működhetne?
2013. jún. 9. 13:07
 2/14 anonim ***** válasza:

Először is itt regisztrálj egy tárhelyet: [link]

Ez mindenképpen kelleni fog. Ha lenne még kérdésed írj, akár privátba is.

2013. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 uno20001 ***** válasza:

A mentés nem fog mennni.


Hát ez így elég reménytelen....


Le kell tölteni a Joomla-t, utána feltenni egy webtárhelyre, és hozzárendelni a domaint. Utána bekonfigurálni Joomla-ban az adatbázist, stb. Aztán személyreszabni, beállítani a dolgokat.


Joomla: [link]

Telepítés: [link]

és

[link]

2013. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, a youtube link hibás,nem hozza be.Azért köszönöm .
2013. jún. 9. 13:31
 5/14 anonim ***** válasza:
jó pénzért megcsinálom neked :D
2013. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Innentől ne erőltesd mert soha nem lesz használható.

Ha fel is sikerül raknod egy Joomlát, még mindig megkel csinálni a webdessinget...

Ha meg akad bármi egyedi kérésük, amire nincs plugin+leírás, SOHA nem fogod tudni megcsinálni.

Szóval, ne kínozd se magad, se azt akinek kell, ez nem a te súlycsoportod!


Még egy Ajaxal generált YouTube Linket sem tudsz értelmezni ;-)

[link]

2013. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kérlek nézd el nekem, 15 éves vagyok :)
2013. jún. 9. 19:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs más program,pl. néztem a Kompozert amellyel az én szintemen könnyebb lenne ?Arra kérlek titeket maradjunk a témánál és ne irkáljatok privátban ,hogy pénzért megcsináljátok.
2013. jún. 9. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:

A Kompozer egy nagy rakás... középiskolában próbálják megtanítani vele az alapokat, de csak arra jó, hogy az alapokat elsajátítsa.

Joomla és hasonló CMS rendszerek jóval összetettebbek, mint egy kompótban össze mixelt html saláta.

Fentebb linkeltekkel kezdj el ismerkedni, ha komolyan neki akarsz fogni,

de továbbra is azt mondom, hogy ehhez még nőnöd kell pár évet.

(és most nem az életkorodra, hanem a webszerkesztési tapasztalatodra értem)

2013. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm az infókat,sokat segítettek :)
2013. jún. 9. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!