Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML/PHP MySQL regisztráció/be...

HTML/PHP MySQL regisztráció/belépő script készítése? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval... Van egy weboldalam, és van egy adatbázisom. A weboldalon NEM! külön menü van, hogy belépés, hanem van egy kis widget oldalt. (Nem használok CMS-t.)Mivel temlatet töltöttem le, ezért bármit irok oda, a címsávba hozzáadja ezt: ?user=sfdsf%40tretrej.eu&password=sdfsdfdsf

Hogyan tudnám megoldani, hogy ahelyett hogy odaírja, inkább lekérdezze egy MySQLből, hogy létezik-e, és belépjen?

Kérlek, ne azt mondjátok, hogy "tanulj meg ebbe, abba", hanem rendes, normális választ várok

Köszönöm.



2013. máj. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérést ne GET üzemmódban, hanem POST üzemmódban küld el!
2013. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

K: "Szia! Pontosan írnál nekem egyet, vagy szereznél egy sablont? Az a baj, hogy a PHP-t nem ismerem, semennyire, és nem szeretnék emiatt megtanulni. Köszi!"

Én is csak a Google-t használnám a sablon felkutatására.

2013. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
-.-' Gondoltam hogy itt értelme lesz ilyet megkérdezni, úgyis olyan sok jó ember van itt. ;D
2013. máj. 29. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen dolgot nem lehet 2-3mondatban elmagyarázni. Nem tudjuk mennyire ismered a PHP-t és az SQL-t, amit alap szinten ismerni kell ha ilyen dolgot akarsz összehozni. Irány a Google, keress rá, vagy irány a YouTube, és keress videó tutoriálokat, biztos akad közte magyar nyelvű is.
2013. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drone007 ***** válasza:

Egy bejelentkeztető rendszer általában egy dinamikus weboldal gerince, és elég összetett ahhoz, hogy itt ne lehessen rá pár mondatban válaszolni.

Ráadásul mindenki másféleképp oldja meg, a bevett módszereke alapja lehet azonos, de sok jó megoldás létezik. Viszont mindegyik minimum alapfokú php és sql ismeretet igényel. Írhatunk itt nagy szavakat, de érteni nem biztos hogy fogod.

Olyan ez, mintha azt kérdezném egy szerelőtől, hogy ugyan egyszerűen mondja már el, hogy kell a BMW dugattyúinak finombeállítását otthon elvégezni, de amúgy nem értek az autószereléshez... :)

2013. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!