Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes honlapszerkesztővel...

Ingyenes honlapszerkesztővel készítettem egy honlapot, de egy hónap után már nem tudom beállítani, hogy egyes oldalakhoz csak regisztrációval férjenek hozzá. Hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

1 hónap után fizetni kellene azért, hogy be tudjam állítani, hogy regisztráljanak azért, hogy egy pár oldalhoz hozzáférjenek.

Még mielőtt bárki el kezdene "szidalmazni", meg szurkálni, karitatív jelleggel készítettem a honlapot, azért, hogy másoknak segítsek, ezért nem akarok még fizetni is a honlapért.

A regisztrációra meg azért lenne szükségem, hogy lássam, hogy kiket érdekel az, amit csinálok és tudjak velük kommunikálni.

Van egy szkriptem, amiben van felhasználónév és jelszó. (mármint ezeket kéri) Ezt beteszem egy oldalra, de még mindig nem tudom, hogy hogy lesz így bármelyik oldal levédve a honlapomon.

Kérem, hogy aki válaszol, vegye figyelembe, hogy nem nagyon értek ehhez a részhez.



2013. ápr. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
az uw.hu az jó... Ha mlapod van, regisztrálj az uw.hu ra, és másold át a fileokat a ftp.mlap.hu-rol a ftp.uw.hu-ra!
2013. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a gyors választ. Webnode-ot használok, amivel meg vagyok elégedve (előtte 5mp.eu volt - az elég gagyi volt ehhez képest), de vasárnap jár le a 30 nap, és után nem tudom levédeni regisztrációval azt, amit szeretnék.

Az a gond, hogy már visszatérő látogatóim vannak, akiket az 5mp.eu-ról kell átnavigálnom erre az oldalra.


Azt nem értem, hogy ha bemásolom a szkriptet egy oldalra, attól hogy lesz levédve az oldal.


Ha értesz hozzá, akkor megköszönném, ha megnéznéd a honlapom, hogy mire gondolok.

2013. ápr. 5. 18:30
 3/3 anonim válasza:
Én is webnoderól készítem az oldalam, engem is érdekelt ez, csak nem volt elég időm, és mivel akkor nem tudtam megoldani, elfelejtődött. Az én prémiumom már rég lejárt, akkor nem használtam ki. Ha ezügyben rájössz valamire, engem is érdekelne. Esetleg a webnode főoldalán, fórum, weboldal építés és szerkesztés oldalon lehet kérdéseket feltenni.
2013. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!