Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol blogoljak, ami megfelel...

Hol blogoljak, ami megfelel az alábbi igényeknek?

Figyelt kérdés

Viszonylag egyszerű kezelhetőség, ne legyen "nehézsúlyú", lehessen rövid posztokat is megosztani, szerkeszthető legyen mobilról is, akár képfeltöltés szintjén is.

Környezetileg nekem legjobb a blog.hu lenne, mert annak normális a látogatottsága, vannak már ott blogjaim, magyar, de egyrészt kicsit nehézsúlyú erre, másrészt mobilról nem tudom használni.

Technikailag legjobb a tumblr lenne, minden gyorsan és egyszerűen feltölthető, megosztható, csak ott meg túl nyílt az egész ezekkel a reblogolásokkal, nincs rendes komment, plusz domaint is szeretnék hozzá. Szóval egy kicsit blogszerűbb kéne.

A blogger-t néztem még, de jobb lenne szerintem valami magyar, de azok meg gagyik.

Esetleg csináljak egy wordpress/joomla/drupal oldalt?



2013. máj. 23. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire luxusigényeid vannak akkor valóba érdemesebb lenne egy Wordpressben vagy akár egyedi fejlesztésű blogban elgondolkodni. Csak ezek költségesek, míg a fentebb említett szolgáltatók ingyenesek.
2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
manapság azért nem érzem túl nagy luxusnak, hogy mobilról elérjem a blogom szerkesztőfelültét :)
2013. máj. 23. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes szolgáltatásokról beszélünk. Ott kb már az is luxus hogy képet meg videót rakhatsz a posztba.
2013. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát azért a blog.hu-ban meg a bloggerben elég komoly rendszerek készülnek, nézz csak meg egy pár kiemelt blogot. Sablon szinten programozhatók, stb. Évek óta a blog.hu-n vagyok, szeretem is, csak erre a célre nem ideális
2013. máj. 23. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Nem azt mondtam hogy gagyik, hanem azt hogy manapság már az is luxus hogy ingyen kapsz bármit. Aztán még itt elégedetlenkedsz hogy ilyen meg olyan szűk körben használt funkció nincs megvalósítva. Ha azt szeretnéd, hogy 100%-ig kielégítsék az igényeidet akkor fizesd meg az árát. Ez így működik.

2013. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90 ezerért kp. ban lekódolom neked. ;-)
2013. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ha szeretném, éppen meg tudnám oldani én is, de most más a cél.

Szerintem Wordpress lesz egyébként, szimpatikus az androidos alkalmazása

2013. máj. 23. 18:30
 8/8 Maddii válasza:
Hoygan kell blog.hu-n bejegyzést írni. Megvan a felhim.
2016. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!