Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kinek van ötlete a blogger.com...

Kinek van ötlete a blogger.com használatához? Blogkészítéssel kapcsolatos fórumcímeknek örülnék legjobban.

Figyelt kérdés
Egy matek témájú blogot szerettem volna elindítani a blogger.com-on, de nagyon nehezen indulok el vele. Egy csomó internetes fogalomba ütközöm, aminek jelentését nem ismerem: webhelyhírcsatorna, robotok, metacímkék, kétszintű biztonsági rendszer, relevancia, követés stb. Egyszerűen nem szeretek úgy építkezni, ha nem tudom mi, mire való. Ha belenéz az első (-1) verziójú kísérletembe (mathkkk.blogspot.com) nem sok gyönyörűséget láthat benne. Nem olyan, mint a elvárható volna. A sablontervezőtől a biztonsági rendszerig lenne még kérdésem, tudna nekem valaki segíteni? Nem tudom használni a kapott gmail.com-os fiókomat sem, mert nem olyan mint a freenail-es változat. Blogkészítéssel kapcsolatos fórumcímeknek örülnék legjobban...

2013. máj. 22. 12:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Feleslegesnek tűnő tovább ragozás, hisz a kérdésemnek voltak konkrét elemei is, mathkkk.blogspot.com kísérletemről nem szóltak hozzá. Valaki azt is tanácsolta, hogy olvassak el egy több száz oldalas angol nyelvű dokumentációt a help-ből. A válaszadók szerint egy magyar nyelvű szoftverhez teljesen normális dolog, kb. 25%-nyi magyar nyelvű támogatást írni, a többit tessék elolvasni idegen nyelven.
2013. máj. 27. 09:46
 12/13 anonim ***** válasza:
A blogot a google üzemelteti, az hogy lehet magyar nyelven is kezelni csak egy plusz, attól még a dokumentációja nem lesz magyar.
2013. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer utoljára. Mint ahogy írtam voltak konkrét kérdések is: A blogozásnál mit jelent a követés?
2013. máj. 29. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!