Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Worpress.com blogon meg lehet...

Worpress.com blogon meg lehet oldani hogy semmilyen tartalmat ne lásson valaki amíg nem likeol? Vagy valami más amivel likeolásra lehetne rávenni embereket?

Figyelt kérdés
5 nap alatt ezer látogatóig jutottam, de csak 2 like van.
2013. ápr. 21. 23:10
 1/8 uno20001 ***** válasza:
A like-ért pénz kapsz? Ki akarod rekeszteni a blogodról a facebookon nem fenn lévő embereket? Ja, és mivel értel el 5 nap alatt 1000 látogatót?
2013. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha likeol valaki akkor az ismerősei látják, és megnézhetik ők is. Szóvak a like nézettséget is hozhat. Meg van a blognak facebook oldala is, azért is jó a like. Azt hogy mivel értem el nem szeretném kiadni. Olyan sok az az ezer 5 nap alatt?
2013. ápr. 21. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Eléggé. Nekem majdnem egy évembe telt mire egy nap 1004 látogatóm lett....

Itt valami nem okés.


Amúgy rühellem a likolgatós sz.r oldalakat, mert nincs fb-om és nem tudok lájkolni sem.


Ha meg ennyien nézik az oldalad és mégsem lájkolnak, akkor értsd a célzást ,)

2013. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyökérhatározó
2013. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 uno20001 ***** válasza:
2013. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1: már számtalan 9gag copy van, és egyre kínosabb (gyk: szarabb) poénokat raknak ki

2: az meg egyenesen pofátlanság, hogy az összelopott tartalmat még lájkolni is kell, hogy lásd

3: az ezerből 2 like meg azt jelenti, hogy gyász posztokat raksz ki

2013. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uno, neked ment a zöld kéz, a tiéd hasznos volt, köszi szépen.
2013. ápr. 22. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, ti hogy gondoljátok, hogy lájkoljak valamit, amit még nem is láttam! te talán fizetsz a boltban azért, amit nem is láttál?


Kicsit gondolkodj el ezen! Semmi ilyen f@s gag oldalt nem lájkolok! Pláne, hogy valóban össze lopkodtok mindent, t@jtok a szerzői jogokra, de más munkájából igénytelenül hasznot akartok húzni! Gyászos ez az ország! Az ilyenektől!

2013. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!