Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen lett az...

Szerintetek milyen lett az oldalam!?

Figyelt kérdés
[link] :)

2013. márc. 26. 07:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2013. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
És akkor most ez a seo része a dolognak?
2013. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nem seo, érdekel, hogy megjelenés tekintetében átlag felhasználónak, mi a véleménye.
2013. márc. 26. 07:34
 4/26 anti paladin ***** válasza:

Tetszetős. Tömör de olvasható, nincs 3 oldalra szétdizájnolva 6 mondat.


Van benne egy félregépelés: weboldalal. Helyesen weboldallal. Nem nyelvtannácizok Csak ha már félkövéren ki van emelve a szó... :)

2013. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Anti köszi, és javítva :)

Gyors átnéztem és én is találtam még párat.

válaszania => választania

megrendelőinkel => megrendelőinkkel

enegedélyezett => engedélyezett

adminisztárciójára => adminisztrációjára

esetenkén => esetenként

Látszik azért ember vagyok. :-)

2013. márc. 26. 08:42
 6/26 Drone007 ***** válasza:

Az oldalad nagyon rendben van szerkezetileg, használhatóságában, olvashatóságban.

Ami esztétikai hibát felvetnék (enélkül is jó az oldal):

A betűk túl nagyok. ez nyilván az olvashatóságon nagyot dob, de így kicsit bumfordi az egész, tolakodónak érzem.

Kevés a whitespace, az oldal nagyon tömény. Legyen egy kicsit szellősebb, ne szégyelj 20-30 pixelnyi távolságokat beállítani a paddingoknál, szövegblokkok között.

A menüpontok színei kicsit túl egyszerűek. Lehet ennyire több színű, de a háttereket próbáld a sötétebb (főként a világosabb színeket) pasztelesebb tónus irányába eltolni, mert így nem kelt túl professzionális hatást.

Most már jöhet is a reszponzív design, és az oldalad tökéletes lesz :)

2013. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A .tk miatt félve nyitottam meg, de a sürítésen kívül tényleg rendben van az oldal. ( Különösen a megrendelős kapcsolók tetszettek:) ) De ugye nem marad a domain?
2013. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszi neked is Drone007.

Igen, a menüpontok színei kicsit világosak voltak, és mikor a 2. menü volt aktív, a világos sárgán fehér betű tényleg erőlteti a szemet. :)

Főleg hogy IE8 még a text-shadow -ot se ismeri, így még az se emelte ki.

tény hogy kissé tömör, ezt több ismerősöm is monda már, a sok scrollozást szeretném elkerülni, illetve nagy az alap betű, ami nem a tolakodást eszközli, hanem jobb láthatóságot.

A white space alatt nem tudom pontosan mire gondoltál, de ha az oldal szélles égére, akkor lehetne dinamikus, csak hát nagyban eltárne a megjelenés, egy 1024px széles monitoron, és egy 1600px -esen, ami hasábolás hiányában, túl hosszú sorokat redményezne, vagy üres helyeket, ha manuálisan betördelem.

Ha a latter-space -re gondoltál, én speciel nem kedvelem, úgy néz ki tőle a szöveg, mint ha nem lennének szavak, csak betű betűt követ.

2013. márc. 26. 10:56
 9/26 A kérdező kommentje:

Wampa, domain max 1 évig marad, mert most regisztráltam.

De nem marad van másik hasonló, csak ez ingyenes, és fejleszteni jó.

2013. márc. 26. 10:58
 10/26 Drone007 ***** válasza:

Whitespaceről kicsit bővebben:

[link]

Egyébként Kolboidot ajánlom mindenkinek, nagyon jó webergonómus, érdemes olvasni az írásait.

2013. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!