Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogger domain beállítás! Mi...

Blogger domain beállítás! Mi lehet probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 napja vettem egy .hu domaint a bloggeren tárolt blogomhoz (blogspot).

Megkaptam a domain-hez a cpanel admin felületet. Kértem a szolgáltatót, hogy segítsenek beállítani a cname és az A rekordokat, mert nem igazán értek ezekhez, de azt mondták, hogy ilyen segítséget csak abban az esetben nyújtanak, ha vásárolok valami emelt szintű segítséges szolgáltatást... Na mindegy.


A problémám az, hogy nagyjából sikerült megoldanom a dolgot, és működik, de csak félig...


Belépek a cpanelben, a haladó dns beállításokba, és ott megadtam a következőket:

(sorban: név, ttl, class, type, record)


domainem.hu. 3600 IN A 216.239.32.21

domainem.hu. 3600 IN A 216.239.34.21

domainem.hu. 3600 IN A 216.239.36.21

domainem.hu. 3600 IN A 216.239.38.21

www.domainem.hu. 14400 IN CNAME ghs.google.com

mwn2ixecarxg.domainem.hu. 14400 IN CNAME gv-4zbax6fovqhrwu6h6bwbmqq4es2vyev7zsnpvfenf2ss76ufff6a.domainverify.googlehosted.com


Ezek vannak a cpanel haladó dns beállításokban.. Ezzel el tudtam érni azt, hogy ha beírom a böngészőbe, hogy www.domainem.hu, akkor tökéletesen bejön a blogom. Viszont ha csak annyit, hogy domainem.hu, akkor a google 404-es oldala jön elő....


Mit kell még beállítanom, hogy a www tag nélkül is működjön?


Köszönöm szépen a segítséget!


Ui: a Blogger admin felületében már beállítottam a domaint, és el is fogadta. A szolgáltatóm figyelmeztetett, hogy ezeknek 8 óra a frissítési idejük, csak utána fog működni, de az már rég letelt és még mindig nem működik....



2013. márc. 14. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekre is rögzíteni kell a DNS-t:

www.domainem.hu

domainem.hu

*.domainem.hu

2013. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

másoknak jó tanács, akik olvassák a bejegyzést, kérdést, hogy érdemes egy jó, hozzáértő, segítőkész szolgáltatónál vásárolni a domain nevet, így beállítják helyetted ezt, és nem kell neked szenvedni vele.

a legjobb regisztrátorokat a tárhely szóra keresve találod meg, ők adnak tárhelyet is, és segítőkészek!

2013. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Webonic-nál nem ismerik a szolgáltatás fogalmát. Ott nem érdemes regisztrálni sem tárhely, sem domain név miatt! Egy hete futok a pénzem után.
2014. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!