Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki vállalna honlapkészítés...

Valaki vállalna honlapkészítést ingyen?

Figyelt kérdés
Egy kis egyszerű weboldalt szeretnék/nem ingyeneset/már vettem is tárhelyet,de rájöttem,hülye vagyok hozzá :D.Tudom,hogy ez így elég furcsa,hogy ingyen,meg elvenni az idődet..

2013. febr. 24. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy találsz ilyet, vagy ha mégis az olyan is lesz minőségben...


Egy CMS felrakása is nehéz, mert érdemes lenne azzal próbálkozni akkor már.

2013. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
ezt te sem gondolhattad komolyan...
2013. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne csodálkozz, ha a meló közepén eltűnik, mert megunja.
2013. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy wordpress-t felteszel 5 perc alatt! Nulla hozzáértéssel... keress rá a neten. (Bele nem fogsz tudni piszkálni lényegesen, de neked az is jó lesz :)
2013. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Drone007 ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy találnál valakit aki ingyen weboldalt készít egy vadidegennek.

Keress egy ismerőst, aki ért hozzá, vagy kapj elő egy joomlát (ingyenes cms), telepítsd fel a tárhelyedre, és próbálgasd. Van olyan ismerősöm, aki zéró tudással egész tetszetős joomla oldalt hozott össze. Csak egy minimális akaraterő és kitartás kell hozzá.

Ha lusta vagy, akkor fizess!

2013. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom számodra az e107 programmotort, illetve amit előttem is emlitettek már a wordpress-t, egy kis utánnaolvasás alapján bármelyik segitségével faxa kis oldalt össze lehet hozni kezdő szinten is.
2013. febr. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de az e107-et annyira ne erőltessük szerintem:)
2013. febr. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én rengeteg oldalt csináltam anno e107-el, azzal is kezdtem a weblapkészitést utánna tanulgattam ki a html és a php alapjait.. ezért merem bátran javasolni kezdésnek.. egyszerű, és végülis az egyik legjobban átirható cms..
2013. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vállalkozok, akkor nem pénzt kapok, viszton valamilyen szolgáltatást én is kérek.
2013. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én most készülök megcsinálni a portfólió oldalam, és tudok róla, hogy tudásom messze nem tökéletes de egyszerűbb weblapokat készítek majd ingyen..


(valamikor) :D

2013. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!