Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb ingyenes webtárhely?

Figyelt kérdés
PHP-s bloghoz kellene. Hobbiból csinálnám ezért nem akarok fizetni érte! Van olyan amin nincs reklám? Nagyon gusztustalan soknak a tetején a villogó banner!

2013. febr. 20. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a [link] -n regisztráltam nem rég! Eddig meg vagyok vele elégedve.
2013. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nincs reklám rajta.
2013. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
wbh se rossz választás, nekem ott van a weboldalam és semmi leállás, ftp gyors minden klafa :)
2013. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a nulll jónak tűnik. a WBH-n úgy látom nem lehet ingyen tárhelyet regisztrálni.
2013. febr. 20. 16:09
 5/6 uno20001 ***** válasza:

Szerintem a 000webhost a legjobb. Szinte felér egy "fizetős" szolgáltatással, mindent tud mi kell, igaz angol. Néhány funkció:

-bármennyi weblapod lehet

-Subdomain

-1500 MB tárhely

-2 db mysql adatbázis

-email fiók

-2 féle sitebuilder

-biztonsági mentés

-automatikusan lefutó php scriptek (cron job)


És még sok más hasznos dolog :)


[link]

2013. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A null megszűnt, most meg panaszkodik a sok felhasználó... Ha minőséget akarsz akkor azért fizetni kell, ilyen világban élünk, a legjobb szolgáltatókat a google-ben a "tárhely" szóra keresve megkapjátok, persze néma. Fizetett találatok ra gondolok:-)
2013. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!