Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés

Minden idézet saját! Mi a véleményetek? Tucat blog? Mit kéne még tenni rá? Az gáz lenne ha ilyen idézetet képekkel csinálnék? /azokat nem saját idézettel/

Akik írjuk 3 -an 13 éves lányok vagyunk! :) Előre is köszii! :) [link]


2013. febr. 20. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen tucat blog. Lehet pár rózsaszín felhővel a feje körül élő tinilánynak bejönne. De én két vagy három sorig bírtam olvasni ezt a nyálas szart.
2013. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. febr. 20. 19:53
 3/4 Drone007 ***** válasza:
100%

A weblapkészítés kategóriában ennek a kérdésnek nemhogy értelme, de létjogosultsága sincs. Legközelebb az internet kategóriába tedd fel ezt a kérdést, mert itt többnyire negatív kritikát fogsz kapni.

Másrészről egy blogról véleményt akkor lehet mondani, ha már megért kb 100 postot, vagy megért vagy fél évet. Addig ez nem blog, csak egy pár írás, amit kitettetek a webre. Egy író sem kérdezgeti az olvasóitól az első oldal után, hogy hogy tetszik a könyve...

(Ezt egyébként minden ilyen "Hogy tetszik a blogom/weboldalam?" kérdezőnek küldeném szívesen)

2013. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen túl nyálas....tudom hogy szerelem meg minden de akkor sem kell túlzásba vinni! Kicsit vegyetek vissza!
2013. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!