Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi erről a blogról a véleménye...

S@jtfül kérdése:

Mi erről a blogról a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem és szeretnék kritikákat, véleményeket kapni, arról, amit csinálok. Ha nem tetszik, kérlek mondjátok meg, miért, ha tetszik, szintén. Köszönöm az értelmes válaszokat!

És a blog: [link]



2012. nov. 3. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, csak egy kicsit élmény telibbé kéne tenni. Mondjuk ne ez az alap talpas betűtípus legyen, hanem egy kicsit változó és nagyobbak legyenek a főoldalon a képek, valamint azok is olyan jók legyenek, amikben bele lehet magad élni. :)


Nekem tetszik.

2012. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Meg ne nézzen örömmel a tükörbe ha elaludta a haját, mert levágom nullással.
2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

MElső válaszoló: Köszönöm, igyekszem megfogadni a tanácsokat! :)

Második válaszoló: Átvitt értelemben gondoltam...

2012. nov. 4. 10:53
 4/11 anonim válasza:
100%
egyetértek az elsővel a betűk miatt. Meg valami fejléc sem ártana. Valami egyszerűbb, nem színes, mivel a háttér már az. Amúgy jó amit csinálsz csak kicsit természetesebben is írhatnál mert ahogy olvasom ilyen netes regény feelingje van az egésznek, de gondolom ez egy napló akar lenni az életedről, de nem olyan. :D de amúgy tetszik és remélem tudtam segíteni!
2012. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
előző vagyok és hoppáka ezt nagyon benéztem mert nem olvastam végig a bejegyzést...na ez kicsit ciki, akkor vegyél tárgytalannak 1-2 dolgot abból amit írtam :) :DD
2012. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Még csak beleolvastam, de szerintem nagyon jó...

Én is nem rég kezdtem, úgyhogy sorstársak vagyunk :D

Ne add fel, nagyon jó szerintem! ;)

2012. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de még jöhetnek vélemények ;)
2012. nov. 8. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Jo lett.Meg irjal a blogodra.:)
2012. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A háttér nagyon tetszik, és alapvetően minden a helyén van.

Szerintem a betűtípus rendben van (bár lehet, hogy azóta megváltoztattad a vélemények miatt :), viszont amit javaslok, hogy haszálj sorkizárt írásmódot, úgy sokkal esztétikusabb lesz az egész szöveg.

Egyébként rendben van a blog, tényleg tetszik. :)

2012. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megfogadom a sorkizártat :)
2012. nov. 18. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!