Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok erről és a...

Mit gondoltok erről és a blogról? Célja az összefogás, és nem az utálkozás.

Figyelt kérdés

Igazából a tartalom az érdekes... a webfejlesztés része készen van (ezért itt tettem fel a kérdést), de akár arról is várnék véleményeket... Mit gondoltok, jó út egy ilyen weboldalt elkészítenem? És a könyv? Köszönöm a válaszokat...


[link]


A blog az oldalról érhető el. És egy könyv, ami ingyen letölthető.


2012. febr. 1. 14:18
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Nem lenne rossz gondolat,DE! Sajnos Magyarországon vagyunk és itt tök mindegy mit csinálsz,akkor is utálkozni fognak az emberek.

(Csak kérdés: a horogkeresztet nem tilos kitenni?nehogy ebből is baj legyen)

Egyébként kalappal!

2012. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Tiltott jelkép valóban, de van kivétel. ha történelmi összefüggésben használod, akkor nem tilos. Pl egy történelemkönyvben, vagy dokumentumfilmben stb... természetesen lehet használni. De hogy biztosan ne köthessen bele senki, mind a két jelkép részben még ki is van takarva :)


Hát nem tudom, talán lehetséges változtatni, meg kell próbálni...

2012. febr. 1. 14:36
 3/8 zeronibble ***** válasza:
Opera Minivel sehogy nem érem el a könyvet. A letöltésig eljutottam, de 3gp akar jönni... Ezt az egyet leszámítva tetszik nagyon! :]
2012. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát opera minivel nem teszteltem, azom nincsen... gondolom mobilról nézed. A 3gp az biztos, hogy a youtube videó fájltípusa, annak nem szabdna jönni a könyv letöltrés linknél. Ott egy pdf file van. Operával teszteltem, azzal működik. Próbáld a jobb klikk mentés másként, vagy mappába funkciót...


Ha nem megy, adok egy közvetlen linket, privibe elküldöm.

2012. febr. 1. 17:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Direkt nem ebbe a kategóriába tettem a kérdésem :) De Úgy látszik, az adminok szorgalmasak :)
2012. febr. 1. 17:25
 6/8 zeronibble ***** válasza:
Köszönöm a direkt linket, nálam a legális lopott könyv, szép alacsony bitrátával másolódik a gondolkodószervbe! :)
2012. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs mit :)
2012. febr. 1. 20:34
 8/8 A kérdező kommentje:

A blogról is várnám a véleményt, hasonló cikkek kerülnek majd fel:


[link]

2012. febr. 2. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!