Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mlap.hu-n van egy oldalam (...

Mlap.hu-n van egy oldalam ( rosaavamfan. Mlap.hu) és raktam fel zenét és az mlap eltorzítja meg lehagyja a végét? Ezt mér csinálja más oldalaimnál nem csinálta ezt.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért csinálsz mlapon oldalt? Csinálj extra.hu -n vagy atw.hu -n, de ne mlapon.
2009. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ok megpróbálok
2009. szept. 6. 16:34
 3/11 A kérdező kommentje:
de azért még írhattok tippeket
2009. szept. 6. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem nyitja meg az oldlad sehogy se,de nem az a lényeg.

Nem értem mi a baj a mlappal?Jó hirdetés sablonos stb..,de én ebben látoma kihívást és próbálok eltérőbbet készíteni.Nekem ez a honlapom: smiley-mileycyrus.mlap.hu

És én büszke vagyok rá attól függetlenül,hogy mlapos és semmi érzékem sincs a weblapkészítéshez meg a dizánjhoz és tudom,hogy Én csináltam,szóval nekem enniy is már bőven elég.Tudom sokaknak nem tetszik,de nem tetszhet mindenkinek,sőt.Nem tudom miért akadozik nállad a zene.nállam nem,de lehet,hogy nem sokára törölni fogom a háttér zenéket nem tudom :D

2009. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
énse értek non a weblapkészítéshez, de más oldiimon normális a zene :S na mind1 megnézem a honlapod
2009. szept. 7. 19:41
 6/11 A kérdező kommentje:
jó az oldid:)
2009. szept. 7. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen :)

Nem írod le az oldidat?

Mert így nem tudom megnézni :S

2009. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ööö hogy érted hogy leírjam? a címét? www.rosavamfan.mlap.hu
2009. szept. 8. 16:11
 9/11 anonim válasza:
Az mlapra fel akartam rakni héttérzenét,de nekem is torzítva játszotta le,de nem mindegyiket,ami most van az jo.Meg az sem mindegy hogy milyen böngészővel nyitom meg az oldalt,mozzilla ajánlott,nekem explorer van,amikor haveromnál mozillával néztük akkor meg teljesen mást mutatott a fejléc is,meg szét voltak csúszva a szövegsorok.Meg elvesztek az elmentett tartalmak szerkesztés közben..stb.Remélem azért nem minden ingyenes weblapszerkesztő ilyen szar.De nagynehezen kész lett.
2009. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oks megnézem
2009. nov. 26. 18:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!