Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok nekem egy webmestert...

Tudnátok nekem egy webmestert ajánlani, aki nem aranyárban dolgozik?

Figyelt kérdés
Telefonszám és email fontos!

2013. febr. 4. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A PHP Pistikék "sz*ré h*gyé" dolgoznak, de a munkájuk minősége olyan is, de gondolom kis pénzért nem is vársz el profi munkát.

Javaslom a prog.hu / állás rovatában tedd fel a kérdés! Ha szeretnél választ is kapni, akkor nagy vonalakban írd le, hogy mit szeretnél (egyszerű oldal, folyamatosan változó dinamikus valami, fórum, akármi), plusz egy irányárat is adj meg!

2013. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mindig ott tartunk, hogy a magyar vállalkozások nagy része kis pénzért profi weboldalt vár el.
2013. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De nem árt ha leírod milyen kaliberű a meló, mert ha pikacsuneveldét akarsz csinálni, akkor talán még időben lebeszélhetünk róla:)
2013. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát URAK MAGUK NEKEM NEM FOGNAK DOLGOZNI AZ TUTI.

További kellemes trágár nyegléskedést és fölényeskedést kívánok.

2013. febr. 6. 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:

K.: eszedbe fogunk még jutni, amikor:

- az oldal nem készül el

- elkészül, de nem olyan amilyennek kérted

- amikor senki nem vállalja a supportálást, mert tr*gya a kód.

2013. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én biztos nem.
2013. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"....és ezt elkerülendő azt előnyös tenni hogy nyegle fölényes és drága webmestert kell megbízni a munkával."

Ha rám célzol, akkor szeretném jelezni, hogy nem vagyok webmester :)

Nem kötelező, sőt még szerencséd is lehet, hogy lelkes kezdővel, aki fel tud nőni a feladathoz. Viszont mások tapasztalatai alapján kijelenthető, hogy aki olcsón dolgozik, annak a munkája annyit is ér. Ez akkor is így van, ha valaki nyeglén mondja, meg akkor is, ha teljes komolysággal.

2013. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Beképzelt ffejek
2013. febr. 7. 22:00
 9/12 A kérdező kommentje:

Tévedés mert van aki dilettáns és drágán dolgozik van aki hozzáértő és normális áron dolgozik és variálhatod még a magas ár

csak arra garancia hogy sokat fizetsz, hogy mit kapsz az a jövő titka.

2013. febr. 7. 22:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért vagyunk beképzeltek te bunkóparaszt?

Az meg a másik, hogy ha valaki "webmester"-nek hívja magát az tuti, hogy php pistike és lófaszt nem ért hozzá.

2013. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!