Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csinajak olyan weblapot...

Hogyan csinajak olyan weblapot ami nem vegzodig PL:hupont.hu val?

Figyelt kérdés
persze ingyen.
2013. febr. 3. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. webnode.hu-n. Az nem végződik hupont.hu-val.


Egyébként ha oldaladneve.hu-t akarsz, az nem lesz neked ingyen. A .hu-s domain nem ingyenes. Viszont .tk-s domaint regisztrálhatsz és esetleg ráállíthatod a hupont.hu-sodra.

2013. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akor semmi sincs ingyen?
2013. febr. 3. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

(#1 vagyok)

A .tk domain ingyen van.

2013. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tk minek roviditese
2013. febr. 3. 15:29
 5/6 anonim válasza:

Valami kétezer forint a .hu bejegyzése két évre, szóval abba senki nem szakad bele. Utána pedig feltöltheted egy ingyenes tárhelyre az oldalad, de szerintem jobban jársz, ha bérelsz tárhelyet is, mysql adatbázissal, kompletten, ha nem akarsz valami óriási weboldalt, párezerből szépen kijöhetsz. Én most csinálok itt egy weboldalt, és nem rossz, valamint egészen olcsó is: [link]

Nem reklámként, csak mint ötlet, én pár napig kerestem, nekünk ez volt a legjobb választás, de természetesen mindenki igényei, és pénztárcája eltérő.

A honlaphoz pedig sok sikert!

2013. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsi de nem tom m a forint at szamitnad euro ba
2013. febr. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!